reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Munka to czekamy :)

Kobitki robilam badania i mam takue wyniki TSH 2,52
T3 4.51
T4 18.07
Anty TPO 126.2
To juz chyba jest jedna przyczyna niepowodzeń co myślicie?!
 
Hess - szybko minęło :)
Prorokól zupełnie inny - jestem ciekawa jak teraz wysiedzisz jajka, dobrze ze krotki to tyle sie człowiek nie meczy :D

Ja dzis w nagrodę ( nie wiem za co) zjadlam ciastko czekoladowe burgersa z frytkami z Burger Kinga, wypiłam fante i zjadlam lody - ostro!
Piereszy raz w ciazy bo cała ciąże odmawiam sobie zeby zdrowo i zeby nie tyc - jutro na wage nie staje [emoji23][emoji23]
 
Zaneta- u mnie bylo to robione przy kariotypie,za wszystko razem placi kk.Wyszlo podwyzszone i z tym gownem trzeba walczyc bo to niszczy zaimplantowane zarodki.To nic innego jak system immunologiczny ,ktory odbiera zarodek jako wroga i go niszczy. Kroplowki podaje sie jak killer zellen sa bardzo wysokie mi wystarczyl Prednisolon w tabletkach.kosztuje 5 Euro w porownaniu z 500.
 
reklama
Do góry