reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

emenems pytałaś się o jak zrobić suwaczek, wiec kliknij na mój suwczek przeniesie Cie na strone tam sobie stworzysz swój wlasny. Potem wklejasz link na na BB - panel użytkownika - edytuj sygnature- wariant1 i gotowe:-)
 
reklama
Emenems dobrze przewidzialas że 2-3 dni spokoju to jak na mnie dużo.... Dzisiaj mnie trochę mniej piersi bolą i już się wkręcam :p ale za to głowa mi daje popalić i modlę się tylko żeby mi się nie rozwinęła migrena bo poprzednio bez mojego cudownego leku, którego przyjmować raczej nie powinnam, cierpialam przez 4 dni.... Co prawda wczoraj kunicki powiedział że jednorazowo można wziąć ale mimo wszystko się boję bo ten lek to megapetarda.... Kate, może ty coś będziesz wiedziała - to lęk z kategorii sumatryptanow na migreny....
 
Jak to mawia moja siostra na migrenę zimy okład i ciemność - ona ma po ojcu okropne bóle i mowi ze summa Summarum tylko to pomaga.
Mnie raz to dopadło pare dni temu to dzis dziekuje Bogu Zs mdlosci bo z tym mozna funkcjonować ale z migrena? Maskara...

No wiesz jak to ja i ty- do 3 ale godzin po wizycie jest ok hahaahaha

Kate dzieki - wroce do domu na kompa bede dzialac :)
 
Hess i niebajka kciuki zaciśniete za transfer !! i dbajcie o siebie mocno - mnie choroba wziela dzien przed dlatego do ostatniej chwili trzeba dbac o siebie !!
i nie pijcie zimnych napojów !!
ja na antybiotyku trzeci dzień...

Emenems za Ciebie też :) coś ten 18 ty obfity w wizyty :)
Sykatynka doczytałam dopiero- gratuluje serduszka, oby te 9 miesięcy spokojnie mineło :)
Szila i jak się czujesz?? bierz nospe
/kate a co u Ciebie?? kiedy poznamy płeć?? :) jadasz wędlinę?? :)czy wymyśliłaś coś innego na kanapki
 
Ostatnia edycja:
Emenems no niestety u mnie oprócz tej mojej petardy nie pomaga nic, i najgorsze ze trzyma mnie przez 3-4 dni.... A w tym tygodniu to już muszę trochę popracować bo zaczynają mnie terminy gonić, i tak już sporo zleceń podzlecam innym tłumaczone.... Więc co jak co ale migrena krzyzuje mi trochę plany... Poza tym może to głupie, ale boję się ze tamtą migrena mogła mieć jakiś wpływ na poprzednią ciążę....
 
Oj tu juz nie pomogę jak migrena moze wpłynąć na maleństwo niestety, ale nie martw sie na zapas prosze !! Jak walnie bedziemy główkować co pomoze :)
Oby nie trzebabylo.

Ja poki co odpukać czuje sir ok tylko koło 8/9 miałam mdlosci lekkie a tera jak wczoraj, juz sie czuje ok mam nadzieje do konca pracy dociągnąć bez problemu.
Wiem jak to jest z praca czasami po prostu nie ma opcji zeby ktos inny zrobił cos - mam taki plus ze kazdy tutaj ze mna jak z jajkiem i dzownia od rana i pytaja czy ok czy daje rade i ze mam odpoczywać i robic jaknajmnej tylko to co koniecznie czyli telefony i kłapanie w kompa.

A pozatym mowie ci, mi sie wydaje ze mam wiecej objawów jak siedze w domu niz jak w pracy jedtem
 
sykatynka powiem tak, jeeli jesteś w stanie to przecierpieć to ja bym wiela paracetamol 3x1 i próbowala to przerwac. U mnie np. przezebienie pełną gębą plus zapalenie zatok przynosowych do tego szczękowych i siedze na paracetamolu robie okłady i cierpie minimalnie za 2tyg powinno przejść ale nic mi nie wolno oprócz ziół. Internista i stomatolog się wypieli:-( z drugiej strony jeżeli bol jest tak silny ze masz przez to poroic to weź lek. Jeżeli chodzi o leki to w 1 trymestrze jest jeszcze bardziej restrykcyjnie niżw drugim, a w drugim tylko ziółka można...
 
Kate a próbowałaś naprarow z imbiru liścia laurowego i goździków ?? Magiczny napój uzdrawiający ... Chociaz to co ty masz to jakas masakra!!! Jak chwile pomysle do konca dnia to odkopię jakies moje ziołowe sposoby na zatoki i szczęki bo ja czesto miewam problemy wlasnie z zatokami od ósemek ktore nie sa wyrwane rosną krzywo i potem infekują mi zatoki i gardło i dostaje szczekoscisku i jest masakra - ale pamietam ze pare razy sama sie leczyłam ziołowo.
A nie ma jakis hardocorwych sposobow typu płukanie zatok ? Ktore moze mało przyjemne ale nieinwazyjne dla ciazy ?
Mnie poki co udało sie poki co bez zadnych lekow oprocz tych na podtrzymanie czyli duphaston pierw a teraz lutka - tak to nawet no spy nie brałam - boje sie jechac do polski tam tyle ludzi i zawsze ktos przeziębiony ...
 
Na razie mam nadzieję że migrena się nie rozwinie, wcisnelam w siebie śniadanie i trochę przechodzi ten ból głowy, mezus ma zaraz kupic paracetamol to jakby co wezmę... Na migrene paracetamol nie pomoże na bank, ale masz rację Kate, ja nawet bym się chyba bała wziąć ten mój lęk, później miałabym wyrzuty sumienia....
 
reklama
sykatynka tu masz link:
podyplomie.pl -   Medical Tribune -  Gazeta
przeczytaj. Niby należy do klasy C tzn. że badania były na zwierzętach i potwierdziły szkodliwość albo nie było ich w cale. Trudno jest leki przebadać na kobietach w ciąży na zwierzętach tez więc większość nie ma tego typu badań. Niby są jakieś powiązania z gorszym rozwojem płodu...ale to przypuszczenia. Najgorsze leki to klasy D i X potwierdzona szkodliwość na płód. Z drugiej strony taka klasa C to moim zdaniem loteria. A co do poronień to tam piszą że NIE USTALONO aby miał jakikolwiek związek:-)
 
Do góry