reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tygryszek ja też mam duże przyrosty bety, nie pamiętam dokładnie, ale 7 dpt kolo 80, 9 dpt kolo 350 a 9 dpt 720. 14 dpt, kiedy miałam wizytę, ok.2100. Więc można powiedzieć że są podobne do twoich tylko w innych dniach. Też poczytałam o zasniadzie bo też oczywiście panikiwalam, ale wydaje mi się, że zasniad rozwija się później dopiero... Ja więc podeszłam do tego w ten sposób, że po prostu mam zdrowy, dobrze rozwijający sie zarodek, lekarz na wizycie 14 dpt nie widział w tych wynikach nic złego
 
reklama
Tylko pecherzyk, bo to był dopiero 14 dpt, w poniedziałek mam wizytę serduszkowa....
Ale miałam mieć spokojny weekend a oczywiście teraz zacznę się denerwować :( a ty kiedy miałaś wizytę?
 
ja miałam wizytę w ten wtorek, czyli 15dpt i widać było sam pęcherzyk. Strasznie panikuję bo straciłam już 2 ciąże i teraz we wszystkim szukam problemów. Ktory masz teraz dpt?
 
Tygryszek, to normalne ze widać było sam pecherzyk, serce zaczyna być widać najwcześniej w 6-7 tygodniu, więc u ciebie było zdecydowanie za wcześnie! Ja też straciłam jedną ciążę wiec wiem co czujesz....
 
Niestety nie pomogę bo u mnie po transferze pierwsza wizyta po 5 tygodniach wiec to pomija sie wszystkie pęcherzykowe itp
 
reklama
Do góry