reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agulla jakos watpie zebym miala takie szczescie ;) poczekam jeszcze kilka dni ;)....ae jak tak to przychodzi odrazu a teraz przed hsg niechce przyjsc :/
 
A ja już krew oddałam (już mam siniaki na rękach), tym razem dwie probówki bo oddzielnie na betę bo na ministerstwo i oddzielnie na prg bo prywatnie.... Strasznie to skomplikowane :p wizyta na 11.20 ale u kunickiego nigdy chyba nie było punktualnie... Teraz jem sobie pyszne śniadanko i staram się nie stresować....
 
Witam.
Po wczorajszym usg znowu spokojna :tak:Dzieko rośnie i ma się dobrze. Ma całe 362 gramy. Ale płci nie dało się podejrzeć bo pępowina leci między nogami i się dzieko zasłoniło. Dr bada mnie "ręcznie" mierzy mi coś miarką od wzgórka do polowy pępka chyba, obwód brzucha i robi dość długo usg. Ale o szyjce nic nie mówi a ja też nie pytałam. Założyłam że jest dobrze skoro nie mówi żebym leżała odłogiem.

Andromeda przykro mi bardzo, zrób sobie przerwę, nabierz sił, wymyśl plan B i go wdrażaj. Ale na pewno się nie poddawaj. Mi się udała 5 procedra, wykorzystałam 3 próby z MZ, nigdy nie miałam mrozaczków. Miałam 7 miesięcy przerwy po MZ i podesząłm do programu 2+1 i udało się. :sorry:
Sykatynka na serducho to za wczesnie ale pecherzyk będzie już ładnie widoczny:sorry:
 
sykatynka dobrze będzie:-) czuje to w kościach:-p

Hess jak humorek dzisiaj? 3masz się jakoś?
 
GizaS ja mam dzisiaj podglądanie maluszka i tez się denerwuje, ale wczoraj byłam wyluzowana:eek:To już teraz tak przed każdym usg będzie?
A co obastwiasz chłopaka czy dziewczynkę?
 
reklama
Kate, ty też jeszcze nie znasz płci, prawda? Myślisz że się dzisiaj pokaże? :)
Ej a mam głupie pytanie - czy ta nasza luteina ma coś wspólnego z luteina na oczy?
A tak w ogóle to w moich głupich snach, gdzie oczywiście krolowala dzisiejsza wizyta, śniło mi się również ze umarła beyonce - w kuchni kroila warzywa na obiad i nadziala się na siekiere.... Nie wiem skąd w moich snach się takie scenariusze biorą.... Ale ostatnio non stop kogoś usmiercam w moich snach :p może to dobry omen bo w tarocie karta śmierci oznacza gruntowną zmianę i nowy początek :)
 
Do góry