reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hess, tak, dostines będę brała przez 8 dni po jednej tabletce, przy drugiej punkcji też tak miałam. U mnie w klinice nie ma zwyczaju dzwonienia co się dzieję z zarodkami, jeśli nie dzwonią to jest to dobra wiadomość


GizaS, jeśli magiczne tabletki zadziałają to transfer nie będzie odwołany.


Kejth, miałam pobranych 13 komóreczek, ile będzie zarodków tego jeszcze nie wiemy, okaże się dopiero w poniedziałek, a w Twojego maluszka bardzo wierzę i trzymam za niego kciuki.


kate_p7, tak transfer w 3 dobie, i nie będą dzwonić w mojej klinice nie ma takiego zwyczaju, jest zasada, że brak telefonu to dobra wiadomość.


A ja dzisiaj ledwo żywa jestem, ból jak jasna cho..ra, krwawie, i mdli mnie, pół dnia przespałam i dalej się czuję jakby mnie pies z gardła wypluł. To już jest 4 punkcja i z każdą jest coraz gorzej, chyba jednak się starzeję
 
reklama
Dorotav dostinex dziala cuda . Ja przed punkcja mialam estradiol 13200 i tez transfer byl pod znakiem zapytania . Pobralam dostinex i transfer sie odbyl. Tyle ze ja mimo takiego estradiolu nie mialam objawow hiperki.
 
kate_p7 daj znać jak będziesz już po wizycie!!! Umieramy z niecierpliwości!

MARZEC

21: kate_p7 - wizyta + beta
25: sykatynka - wizyta kontrolna
26: GizaS - badania prenatalne
26: agulla84 - wizyta kontrolna
26: dariaa16 - kolejna wizyta
28: Olusia - się rozpakowuje!

Ying - Ying - udany criotransfer

KWIECIEŃ

02: szkrabek - test ciążowy

Yplocka1 - udany criotransfer
Annemarie - początek stymulacji

MAJ

Hess - criotransfer
andromeda5 - criotransfer
blueskye - criotransfer
 
Dzisiaj jest 14dpt = 651 11dpt = 321 niby powinno być 114% na 72 h ale według zagranicznych kalkulatorów powinna się podwoić w 2-3 dni, a powyżej 1200 nawet w 96h. Zatem jestem i nie jestem w normach... może się rozkręci i potem będzie przyrost suuuper..
 
Dorota super ze tyle jajeczek pobrali
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
trzymam kciuki za piękne zarodeczki! kiedy transfer?

Kate kciuki za wizyte i wysoka bete!:tak: beta ladnie przyrosla mamusiu

Madziulka za wysoka bete!:tak:

Fusun gratuluje serduszka;-)

szkrabek trzymam kciuki za twojego maluszka, by zostal z toba na 9 miesiecy ;-)

kejt- witam i trzymam kciuki ;-)



Dziewczyny juz co raz blizej,,,, loo matko.... mam juz wieeeelka treme.... :szok: w czwartek mialam KTG oraz podlaczona kroplowke z magnezem a dzis znow jade na KTG..i tak co 2 dzien...zobaczymy co dzis pokaze badanie
 
reklama
Do góry