reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kate_p7, w 7dpt mialam 74. Przy poprzednim ivf zakonczonym sukcesem mialam 97 w 12 dpt wiec roznica byla spora. Moja gin patrzac na wynik mowila, ze moze byc z tego blizniacza.
 
reklama
agulla84, wszystkie wierzymy nawzajem w nasze maluchy, trzymamy za nie kciuki i zaklinamy w cud.:tak:


szkrabek, a lekarz Ci mówił jak długo będziesz brała ten prolutex ? może tylko do bety a potem Ci zmieni na luteinę albo lutinusa ? Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz, pij dużo wody by szybko pozbyć się tej chemii. Trzymam kciuki za waleczną szóstkę :tak:

Hess, np u mnie dwa dni przed punkcją biorę duphaston 3x1 a od transferu dodatkowo 3x1 100mg luteiny, ciekawe co ma na celu branie prg jeszcze przed punkcją, tym bardziej że i tak już masz go ponad teoretyczną normą.

kate_p7, nie nakręcaj się, będzie dobrze, już my tu trzymamy za to kciuki !! :tak:


A ja rosnę i rosnę i zaraz pęknę, coś czuję że tam będzie więcej niż 10 jajek, a po dzisiejszym zastrzyku to chyba wyjdą mi uszami, już bym chciała je wyciągnąć :-)
żeby tylko były komóreczki, żeby się zapłodniły, żeby się podzieliły, żeby były zdrowe i żeby zostały z nami i tak w kółko te zaklęcia ....
 
Dorotav będę brać do 12tc. :/ zapytam czy jest zamiennik. Ale jak się okaże że ten jest skuteczniejszy z jakiegoś powodu to zostanę przy nim.
Czuje się lepiej. Nawet brzuch aż tak nie dokucza już :) siedzę pod kocykiem i leniu****ę.
Wiecie może ile zarodków zwykle odżywa do 5 doby?
 
szkrabek tak jak Hess pisala każdy ma swoją statystykę i za każdym razem może być inaczej. Ale skoro zapłodniło się 6/6 to bardzo dobrze rokuje:-) i myślę ze będą piękne blastki:-p
 
Proszę Was o interpretację , dziś mój 5 dpt , ponieważ jutro nie mogłam wykonać badania , zrobiłam go dziś
i wynik to 16,92 ...
wiem ,że to wcześnie i mało , dla tego moje pytanie brzmi czy jest jakaś szansa i kiedy powtórzyć następne badanie????
 
reklama
Do góry