reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

DoroteMie bardzo mi przykro- myślę że najważniesze nie poddaać się i poszukać innego lekarza, pojechać do innej kliniki- przemyśleć sprawę i wybrać się nawet w Polskę- niestety nie wiem, który to dobry lekarza- ja teraz jestem w Novum - jeśli oni nie dadzą rady jadę do Białegostoku tam gdzie lolitka polecała !!
Giza czekam cały czas na serducho :D
 
reklama
Mojemu dzieku bije pięknie serduszko:-Ddr tylko kila sekund dał posluchać ale łezka zdąrzyła się pojawić ze wzruszenia. Z CRL dzieko ma 0,95 cm. Na usg mam napisane że niby 7 tydzień. Ale normy teraz w tym tygodniu to 7-17 mm. Mamy zielone światło na seksik-bo wstrzymwaliśmy się od transferu. Mam już datę wyznaczona na prenatalne na 26 marca. Luteinę i duphaston odstawiac po 12 tyg, fragmin niby też ale żaśmiałam się że ja mutant jestem i wolę skonsultować to z hematologiem i zbadać krew. Bardzo boję się odstawienia fragminu:confused2:tym bardziej wiem że dziewczyny z mutacjami i poronieniami( dziękiu B drugie mnie nie dotyczy) biorą do końca ciąży. Za tydzień wizyta u lekarza u którego będę prowadzić ciąże. Pożegnałam się dziś z dr M, powiedziałem że wrócimy po nasz zarodek i rodzeństwo:tak:

Kiki piękny suwaczek, widzę że brniesz w niebieski:-pczyżbyś miała ochotę na ogórki i kwasne:-p
DorotaMie bardzo mi przykro, może warto zmienić klnike, może poczytaj o naszych suplementach i wprowadź to w życie, między stymulacjami musimy minąć 2-3 cykle. Masz czas na dodatkowe badania i diagnostykę,
 
Gizasku gratulejszyn!!!!Mówiłam, że chcę iść w Twoje ślady, po cześci plan zarealizowany, teraz też chcę powtórzyć Twoje szczęście za parę tyg;-)
 
GizaS gratuluje serdusza i spokojnych 9 miesiecy.
U mnie porażka właśnie wróciłam z weekendu w szpitalu. Straciłam moją dzidzię w 7,5 tygodniu. Serduszko przestało być. Już się troszkę pozbierłam i szykuję się na następne podejście tylko szkoda że nie mam już mrożaczków.
 
reklama
Do góry