reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gizas to super ze dobrze się czujesz ;-) ja dopiero w 7 tyg zaczęłam mieć mdłości więc wszystko przed tobą:-) no chyba ze masz organizm który nie będzie miał mdłości. O piersiach to ty mi nic nie mów ja też zawsze miałam duży a teraz to są olbrzymie a gdzie do końca ciąży? Będzie K :-D albo i większe :-D ale mój mąż jest w nich zakochany :-D. To kartę pewnie założy ci już lekarz prowadzący.
 
GizaS superaśnie :-) niech się malec rozwija.

Hess to się czas wielkich zmian zapowiada, oby na dobre:-p a jak ogólnie humor better??
 
ewcia- bardzo bardzo mi przykro. nawet nie chce sobie wyobrazić co czujesz.

bunieczek- suuper kolejny tydzien do przodu. ja wsumie nie czuje sie wogole ciążowo. nie zebym narzekała i chciała rzygac, ale poza bólem podbrzusza nie mam objawow.

gizas- cudownie, gratuluje pieknego serduszka. mnie tez łezka poleciała. a wiesz ze ja sie ostatnio nawet nie pożegnałam z naszym dr. troche głupio no ale jestem zawsze tak zestresowana wizytami ze nie pomyślałam.
 
tola- kochana juz niedlugo dołączysz.
mam nadzieje ze na kazda z nas przyjdzie czas.ja na niego czekalam dlugo bo 5 lat i mam nadzieje ze bedzie ok
do mnie jakos to nie dochodzi. tak strasznie sie boje ze ciezko mi uwierzyc.
 
Uda sie ja z gdanskiej Invicty a w brzuszku nosze synka :) Ja bralam akupunkture bo chcialam sobie polezec po transferze a w gdanskiej invikcie od razu po transferze sie wstaje i idzie na korytarz. Dla mnie bylo to dosyc przyjemne.

Daria poranna dawke lekow wez normalnie, spokojnie mozesz zamienic na utrogestan.

DorotaMie wiem co czujesz, ja przy pierwszym podejsciu tez nie mialam ani jednego zarodka, czasami sie tak zdarza i nie ma na to wytlumaczenia. Nie poddawaj sie, walcz, zobacz na moim przykladzie - warto :)

Gizas gratuluje :) to najpiekniejszy dzwiek w zyciu, nastepnym bedzie pierwszy placz po porodzie :)

Ewciahcg tak bardzo mi przykro :(

Sykatynka ja po transferze pojechalam na 5 dni na urlop, byly spacery, nawet plaze zaliczylam ;)
 
reklama
Kiki mam podobnie-ja starałam sie prawie 7 lat:zawstydzona/y:a teraz jak się udało to boję się każdego dnia żeby to nie pękło jak bańka mydlana... ale myślę że nie da się inaczej... za dużo czekałyśmy, przeszłyśmy żeby teraz w pełni się cieszyć i na luzie być w ciąży:confused2:
Mam taką jedną świrniętą koleżanke która gada głupoty typu że chucham na siebie i dbam jak o jajko, ale sama wrobiła męża ( faceta) w dziecko po kilku miesiącach w ciąże:sorry:
Funkcjonuję normalnie, gotuję, sprzątam, prowadzę firmę. Zrezygnowałam z wyjazdów typu nasty czy letnie, imprezy taneczne a tak po za tym to bez zmian. A Ty kiedy masz kolejne usg?
Bunieczek a dlaczego nie masz suwaczka:sorry:Zostałaś jedyna w tym etapie ciąży bez niego;-)
 
Do góry