reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
20: dariaa16 - punkcja
20: DorotaMie - podglądanie pęcherzyków


Trzymam kciuk za Was jutro dziewczyny!!!:-):-):-)

Sham spróbuj się na zapas nie martwić, szkoda zdrowia kochana, wypytaj doc. w sobotę, będzie przecież musiał Ci wyjaśnić wątpliwości.:tak: Buziaki!!!
 
reklama
Kasik ale Ty masz obniżona rezerwę a Hess AMH ok 26
Tak jak napisałam taka była odp embriologa z Novum
Hess niech bierze jak uważa oczywiście!!! Nie chciałam namącić :-(
 
Tola spoko, mi z krwi dhea wychodzilo w gornej granicy normy a i tak doktorek zalecal przyjmowanie. Za granica dhea robi furore jako eliksir mlodosci. Jednak lepiej skonsultowac przyjmowanie z lekarzem, jak przy kazdym leku, mimo, ze jest bez recepty.
 
Tola - spoko, nie namotalas. Lepiej wiedzieć takie rzeczy. Hmm, to może faktycznie pobiore, a na wizycie najbliższej zapytam lekarza. AMH mam 29.
 
Byliśmy dzisiaj u immunologa. Żona go nie trawi, ja uważam że jest ok, i to bynajmniej nie dlatego, że od doopy strony badał mi prostatę. Przynajmniej wiem, że jest ok. :-)

Ż będzie może kiedyś w przyszłości mieć problemy z niedoczynnością tarczycy w kierunku Hashimoto - ale to wiedziała już wcześniej.

No i ma bakterie chlamydia i mycoplasma pneumoniae. Nie ma tych gorszych przenoszonych drogą płciową chlamydia trachomatis.
Dostaliśmy oboje zestaw antybiotyków na 2 miesiące.
I tu się znowu kłania brak diagnostyki w klinikach. Co do komórek NK, to faktycznie wzrost ich ilości jest reakcją organizmu na obecność komórek zakażonych bakteriami chlamydia.
'Zbijanie' NK jest rzecz oczywista tylko i wyłącznie działaniem doraźnym i objawowym i bez sensu, jeśli nie wyleczy się przyczyny. W momencie kiedy nie będzie zakażonych komórek, nie będzie komórek NK, które mają je niszczyć. Ze swojej strony osobom, u których stwierdzono podwyższony poziom NK, mogę polecać konsultacje u immunologa.

Poza tym stwierdzono przeciwciała przeciw antygenom jajnikowym - ale wyczytałem, że to może być też skutek kilku podejść do IVF, więc chyba trzeba to zaakceptować.

Więc teraz Ż musi kurację antybiotykową zrobić, ja przy okazji też - bo stwierdził, że i tak się zarażamy wzajemnie. Z tego powodu u mnie nawet nie robił takich badań, ale ja sobie z ciekawości je zrobię.
25.2. mamy wizytę w GC i bedę znowu się próbował dowiedzieć dlaczego tak, a nie inaczej....
Immunolog w Katowicach jest moim zdaniem OK. Jak się go pyta, to tłumaczy o co chodzi, dla mnie jest to ważne, bo ja lubię rozumieć z czym mam do czynienia.
Wyleczenie tych infekcji bakteryjnych pozwala na unikniecie przyjmowania sterydu (encorton), co siłą rzeczy jest bez sensu, bo sterydem wymusza się zmniejszenie czynności układu immunologicznego, co z kolei daje lepsze warunki do rozwoju infekcji bakteryjnych, nawet jeśli są to pozostałości po wcześniejszych infekcjach (przeciwciała rodzaju IgG).

Naprawdę dziękuję Jo.M za wskazówkę jak skonsultować się u tego immunologa !!!!
Katowice - Family SANA Moim zdaniem zdecydowanie warto!

Pozdrawiam, trzymam kciuki za Fusun i calineczkę i Darię !!.
Wracając do dyskusji w zakresie podglądania pęcherzyków - też byłbym spokojniejszy w razie lepszej weryfikacji przed punkcją. Tak jak już pisałem, za pierwszym razem u mojej żony punkcja była 1-2 dni za wcześnie.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, trzymam za Was kciukasy:
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
20: dariaa16 - punkcja
20: DorotaMie - podglądanie pęcherzyków

Lookator wielkie dzięki za kciuki:-p
Ja przyjmowałam to DHEA, ale nie miałam mierzonego poziomu tego hormonu.
Dzisiaj jestem zła jak osa, w sumie dziwne, bo od transferu czuję ból krzyża i mam takie obolałe nogi, a to przecież moje zawsze zwiastuny okresu:-)Najgorzej jest jak chodzę. Może tak odczuwam wgryzanie się kropka?Oczywiście, mam tak zrytą psychę, że jak mnie nie boli podbrzusze i jajniki, to uważam, że nie dokonała się implantacja. Nomen omen, w poniedziałek będę wszystko wiedziała.
Lookator niesamowicie się cieszę, że znalazła się przyczyna tych podwyższonych NK!!!!!!!!Teraz tylko antybiotyk i musi być już dobrze!!!!HURAAAAAAAA!!!!:-DAle co przeszliście, to jest Wasze.
 
Właśnie koleżanka z pracy powiedziała mi, że jestem jakaś inna, inaczej się zachowuję:-D
Ja to takie chodzące ADHD, a teraz na spokojnie wszystko robię, bez emocji, widzi we mnie zmianę:-D
To efekt uboczny relanium:-DA poza tym staram sie trzymać emocje na wodzy do poniedziałku.
 
reklama
calineczkaa - ale Ty od rana rozpisana. A długo jeszcze musisz brać relanium?

Ja niedawno wstałam i staram się funkcjonować. Dziś w nocy moja choroba ewoluowała.....katar wszedł w zatoki i jest za.......iście ;)
Wzięłam dziś pierwszy zastrzyk Gonapeptylu. Normalnie pełna fachowość, w ogóle nie poczułam, że robię sobie zastrzyk, hehe. Aż się przyglądałam czy trafiłam igłą w brzuch :-D


Powodzenia Dziewczyny na dzisiejszych wizytach :)
 
Do góry