reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Migotka_ no coś Ty, nie poddawaj się. Oczywiście zróbcie przerwę od wszystkiego, nawet od nas, ale wrócić po pingwinka.
 
reklama
Migotka doskonale Cię rozumiem bo ja też miałam chwile zwątpienia ale mam zamiar nie długo podchodzić do kolejnej stymulacji 3 ostatniej bo potem będziemy musieli uzbierać kaske ale nie poddaje się narazie mimo tego ze zawsze muszę zaczynac od początku bo nigdy nie miałam co mrozic :-( odpoczywaj kochana i wracaj bo masz po kogo!!!
 
Witajcie Kochani

Jo.M
strasznie mi przykro Kochana :-(

Witam nowe Koleżanki :-)
Nie odzywałam się , bo czułam się masakrycznie....duszności , kołatanie serca i takie tam ;-) Ile tylko mogłam to spałam , bo jakiekolwiek czynności potwornie mnie męczyły....

Skończyło się niestety szpitalem ....podaniem krwi i potasu ( po nim kołatania znacznie zelżały )

Dzwoniłam dziś do kliniki i wyniku histpatu nadal nie ma :wściekła/y:....mam przeczucie ,że coś nie tak jest w tych próbkach. Jak dostawałam wypis 20 stycznia poinformowano mnie ,że wyniki ogólnie są po 3 tyg , ale po dwóch już powinny być.Dzwoniłam po dwóch , to usłyszałam ,że najwcześniej po 3. Dzwoniłam po trzech , czyli dziś , to okazało się ,że wynik będzie po 4 tyg.....zwariować można :angry:
 
Migotka Kochana ...nie poddawajcie się. Wyluzujcie ....przerwa miesiąc , dwa może rok ...i wracacie do gry ....ja pewnie nadal tu będę przy moim żółwim tempie ;-)
 
Asia_77 to faktycznie długo czeka się na wyniki histopato:-( z nerwów chyba bym schudła z 10kg:-D

Migotka żebyś znalazła swoją drogę nie ważne dokąd będzie prowadzić czy do nas, do kliniki, czy gdzieś indziej..
 
kate a ja mimo anemii przytyłam kilka kilo na pewno ...mam pupilka imieniem ' żarłoczność psychiczna ":-p

Trzymajcie za mnie kciuki jutro ....idę na rozmowe o pracę na 12 tą:-)
 
Asiu_77 będę trzymać kciuki:-)

Ja mam dzisiaj straszny dzień po powrocie z pracy wróciłam i ryczałam w łóżku jak małe dziecko. Myślę, że gdzieś muszą wylać się te wszystkie emocje, miałam tyle rzeczy zrobić dzisiaj. Ale ludzie mnie denerwują ostatnio, mam alergie szczególnie na głupotę. Czasem się zastanawiam jak można być tak tępym:confused:????? Odwołałam wszystko, wezmę jakiegoś "cukiereczka" na ukojenie nerwów i do łóżka.
 
Migotka przykro mi ale prosze nie poddawaj sie, skoro masz mrozaczka to masz po kogo wracac. Wykorzystaj szanse bo warto. Mozesz odpoczac od nas, zrobic przerwe ale wroc do walki.

Bunieczek ale niespodzianka, gratki kochana :)

AnneMarie skoro jest cien cienia to znaczy, ze zarodek sie zagniezdzil. Jutro pedz na bete koniecznie, bedzie juz dwucyfrowa.

Ewciahcg gratuluje serduszka :)
 
reklama
Asia, brak wyniku wcale nie musi oznaczać najgorszego, powód może być podobny do mojego, stara histopatologiczka, pamiętasz ? albo urlop kogoś z zakładu, to że my na niego czekamy jak na zbawienie bo w pewnym sensie jest to nasze być albo nie być nie oznacza że dla nich jest tak bardzo ważny, dla nich to zwykła praca, którą muszą odbębnić.... niestety.
Trzymam kciuki za rozmowę &&&

Kate, te rzeczy nie uciekną, najwyżej zrobisz je później, najważniejsza jesteś Ty a na głupotę innych ludzi nic nie poradzisz.
 
Do góry