reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

kate, chyba mocno ich pogięło, no cóż, przecież wiesz że u mnie wszystko musi być pod górkę i z przebojami, czas się do tego przyzwyczaić.

buniaczek, gratuluję i szczerze cholernie zazdroszczę tego jak się potraficie wyluzować i to 2 razy już. Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie i zdrowego bąbla.
 
reklama
Daria zadzwoń do tego lekarza, co Ci szkodzi, jest tylko nr na infolinię i poproś o konultację telefoniczną, to do Ciebie oddzwoni.
Ja brałam Menopur wieczorem, a Gonapeptyl rano:happy:
Kozakowa, obyś się nie myliła:-)
Bunieczek, a Wy jaką macie przyczynę niepłodności?Czyli wyluzowałaś trochę. Kurde, jednak chyba troche w tym prawdy, dojście do samego muru, kompletna rezygnacja, mogą powodować, że coś tam się odblokowuje i dochodzi do zapłodnienia:happy:
 
Daria to trochę przypomina to, co się przydarzyło Asi....
bunieczek gratuluję ale przyznam że i zazdroszczę :) a przypomnij mi jaki był u was problem? Ale w sumie poprzednio jak skończyło się pozamaciczna to też był naturalsik czyli chyba u ciebie po ivf coś sie odblokowalo :)
 
Daria to trochę przypomina to, co się przydarzyło Asi....
bunieczek gratuluję ale przyznam że i zazdroszczę :) a przypomnij mi jaki był u was problem? Ale w sumie poprzednio jak skończyło się pozamaciczna to też był naturalsik czyli chyba u ciebie po ivf coś sie odblokowalo :)
sykatynka a co sie przydarzylo Asi???? kurcze niewiem...
 
Moje kochane encyklopedie wiedzy :-) biorę acart od miesiąca głównie ze względu na wysoką homocysteine po jakim czasie powtórzyć badania ? I koło czerwca planuje drugie podejście czy odstawić ten acart czy mogę spokojnie brać ? Biorę tez kwas foliowy 15 mg i ten lek na p....intensive :-)
 
reklama
Do góry