reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Migtoka, strasznie mi przykro :no: dobrze, że czeka druga blastka na Ciebie.

annemarie, ktoś kto mówi kobiecie po transferze cierpliwości, z kurą się na mózg zamienił! :-D oczywiste, że zrobiłaś test! Ja pewnie bym już kilka miała za sobą, tylko bym się pewnie nikomu nie przyznała :-p NIESTETY jednak pozostaje czekanie :baffled: a dni się pewnie dłuża, bo niepewność z podnieceniem i przerażeniem się miesza... ale tak na prawdę najważeniejsze, że już po jesteś, teraz tylko masz dbać o siebie, a maluch wgryzać ładnie i będzie dobrze.:tak: A jak testy dobrze na psyche Ci robią, to rób je do woli ;-) byle byś się nie załamywała po... albo maraton sobie dziennie rób filmowy - tak dla zabicia czasu - 3-5 dni i będziesz akurat gotowa do testowania :-p
 
reklama
Migotka strasznie mi przykro, nawet nie wiem co napisać :-( odpocznij trochę psychicznie, nie rezygnuj ale daj sobie dłuższy odpoczynek dobrze wam to zrobi.
Annemarie jeżeli widać 2 kreskę chociaż mega bladą to leć ns bete bo to jest bardzo dobry znak
 
GIZAS kupiłam na stronie która polecasz pakiet poronienia samoistne. Powiedz mi czy przelew robić od razu ? jak wygląda dalsza procedura jak mi to przyjdzie. Dziękuję
 
dariaa16 - pij dużo wody i jedz dużo białka, które w razie czego wchłonie nadmiar wody z brzucha. U mnie po punkcji stwierdzili, że mam lekką hiperkę, leków lekarz nie chciał dać, a po 3 dniach od punkcji zrobiła się mega hiperka i wtedy dopiero dostałam, a bólu takiego nikomu nie życzę. Lekarze uznają, że hiperka jest od 6000 jedn. estriadolu.
 
Giza dołączam się do Jolka- bo ja też chce zamówić, a jak się to odsyła??
Migotka jedyne co mogę to przytulić, życze dużo sił i wiary że blastka czeka na Ciebie po to aby z Wami zostać

wczoraj wieczorem dowiedziałam się że moja koleżanka z podstawówki nie zyje, miała 33 lat- meża dziecko, piękna kobieta - nie wiem co się stało - takie wydarzenia uświadamiają mi ( mówie na swoim przykładzie) że mam ogrom szczęścia, za każdym razem powtarzam że ona miała dziecko a ja nie, a ja jestem a ona odeszła ....... musimy dążyć do szczęścia ale nie możemy zapominać że trzeba pięknie żyć...
choć to nie był nikt blisko to jest jakaś pustka... i strach
 
Ostatnia edycja:
Migotka - bardzo mi przykro, myślałam, że jednak będzie inny wynik. Trzymaj się Kochana, nie poddawaj się!
 
Migotka faktycznie dobrze zrobiłaś, że nie wzięłaś dwóch. Może nie chodzi o śluzówkę i Ciebie, może zarodek był wadliwy PGD nie było robione to nie wiesz czy zdrowy był. Masz dużo pięknych zarodków przed tobą mnóstwo criotransferów, myślę że któryś będzie skuteczny;-)


Co do skurczy macicy to czytałam ten sam artykuł i dlatego robią testy z Atosibanem. Jednak skurcze macicy pojawiają się w wyniku prostaglandyn, które mogą być wynikiem podrażnienia macicy przy transferze, wysokiego estradiolu w wyniku hiperki, za niskiego poziomu progesteronu jak i wadliwego zarodka którego macica nie chce przyjąć. Takie coś czytałam:blink:
 
reklama
kate a gdzie o tym czytasz?? bo ja mam zawsze ogromne skurcze, brzuch bardzo bolipo transferze - 2-3 dnia po prostu leżę, tym razem biore magnez póki co 1 szt dziennie ale pozniej zwiększe dawke, będe brała relanium, i nospe forte :)
 
Do góry