reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Daria: to cos z twa stymulka bylo nie tak. Dawka 75 to niska ale przy pco napewno powinno byc wiecej niz 1 pecherzyk. 225 przy pco to wysoko wiec trza uwazac. Ja bym se chyba zmniejsxyla do 175. Ale rozumiem lekarza ktory patrzy na pierwsza stymulke i wyciaga z niej wnioski
Woda moze pomoc w zapobieganiy hiperki ale nie musi. Przynajmniej jej nasilenie powinno byc mniejsze. Jedz sporo nabialu
 
reklama
Migotka, bardzo mi smutno;-(Ale tak jak napisałam posta do Ciebie wcześniej, może jakiś naturalsik się trafi.
Eh, co za popieprzone życie.
 
A któraś z Was była może u psychologa w klinice?
Jak taka rozmowa przebiega?Chciałabym się umówić u Nas w Warszawie w Inviccie.
 
Migotka bardzo mi przykro:zawstydzona/y:w takich przypadkach jak Twój cięzko mi uwierzyć że ja z 3 dniowymi zarodkami jestem w ciąży a zawsze się maluchy blokowały po 3 dobie a Ty z najpiękniejszą blastocystą nie:no:Ale jak masz już czerwoną krew to isteniej duże prawdopodbieństwo że miałaś źle przygotowaną śluzówkę,może za mało estradiolu po:baffled:a ile brałaś progesteronu? bo ciezko się przebić @ jak jest endo dobre
 
Calineczka na naturalsa nie ma szans. Mam cykle bezowulacyjne albo z torbielami bo pęcherzyk nie pęka. Poza tym jestem mocno zblokowana psychicznie.

GizaS tak samo było przy 1 transferze w 1 procedurze. Blastocysta 3AA i krew pojawiła się w 6dpt. Co do estradiolu to nie wiem jaki był ostatni wynik przed punkcją. A progesteronu brałam 600 mg/dobę. Jedyne co mnie teraz pociesza to to że nie uległam namowom lekarza by transferować te dwie blastocysty 4AA.
 
Migotka przykro mi ...:( ale 3 maj sie i walcz dalej! na kazda z nas przyjdzie kiedys pora!

lolitka200 co bylo nietak ze stymulacjami wczesniejszymi..hym...wiec tak po krotce opisze ...kiedy natura po orku zawiodla postanowilam isc do ginekologa ktory zaproponowal stymulacje CLO reakcja byla taka ze mialam jeden piekny pecherzyk ktory urosl do 20mm dostalam zastrzyk na pekniecie..,no i nic niestety...lekarz drugim razem zaproponowal wieksze dawki CLO reakcja slabsza ...znow zastrzyk na pekniecie ale pecherzyk jeszcze urosl i niepekl ale wchlonal sie...potem dostalam fostimon male dawki chyba wlasnie 75j ...nic...potem bravelle to juz wogole bralam tonami tzn 10 zastrzykow po 75j i reakcja taka ze kedne pecherzyk ktory niepekl i zrobila sie torbiel..nastepnie znow bravelle w polaczeniu z menopurem...ale male dawki 75j i chyba dwa ostatnie zastzryki wzielam 150j efekt jeden pecherzyk....ale zdaniem lekarza juz to byl 18dc i pozno i ze nic ztego niebedzie..... i przeszlam do kliniki lekarz zasugerowal sie tym ze mialam male dawki...a moj poprzedni lekarz byl strasznie bojacy bal sie zwiekszac dawki...
 
eee.przyznaje sie bez bicia ze z glupoly zatestowalam(6dpt),druga krech wyszla blada jak sciana.Brzuch mnie dalej boli i pewno podziele los Migotki.Doc powiedzial ,ze NIE TESTOWAC !!! bo wyjdzie przez progesteron zafalszowane, no i pewno wyszlo,mam teraz za swoje;-)
 
reklama
Do góry