reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

calineczka ,Hess udanej stymulacji, oby nie była jak moja :-)

kiki za Maleństwo wielkie kciuki :-)

migotka pięknych , dorodnych jajec :-)

sham dobrych wieści na wizycie :-)

Dzwonili z kliniki i mam wizytę jutro na 9:30 , wyniku histpatu dziś jeszcze nie było.
Ekspert bociana odpowiedział mi ,że jeśli nie było teraz jakiejś wielkiej odpowiedzi na stymulację to spokojnie mogę podchodzić do stymulacji w następnym cyklu :-)
 
reklama
kate, asia- dzieki za kciuki,ale chyba za dobrze jutro nie bedzie. byłam na pobraniu krwi i spr sobie prg i mam go na poziomie 13 :-( do tego dzis mnie bola okolice nerek i brzuch jak na @ . a juz przez kilka dni mialam spokoj ze mnie nie bolały jajniki. nie mam zadnych obj ciazy, zero ani cycki ani wymioty. Mysle ze ta 13 bedzie godzina mojej kolejnej porażki :-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Kiki ani mi się waz tak myśleć! Ile razy mamy ci powtarzać ze ból jak na @ jest na początku normalny?! A na wymioty jeszcze za wcześnie! Kochana wiem że się denerwujesz, ale nie można myśleć negatywnie....
 
kikifish na hormonach wszystko może nas boleć, faszerują nas jak kaczki. Nie ma co się sugerować, objawami na @ lub czym kolwiek innym, na usg ma być kropek i koniec:happy:

Asiu_77 to super, czyli @ i zaczynasz?

Hess wszystkie krótkim. A ja znowu długim, obawiam się że z takim samym efektem jak wy ostatnio.
 
Kiki weź na luz dziołcha!!! Bedzie ok. Ciotka wierzy w Twoją Kropencję!!!!!!! Nadal trzymam kciuki!!!!!!!!!;-)
Ja w ciąży wogóle wymiotów nie miałam. Bóle piersi były ale jakieś mocniejsze później. A na @ mnie bolało bardzo dłuuuuugo :-)


GizaS kciuki także zaciśnięte!!!!!!!!!!:-)
 
Kiki, ale przecież wiesz, że progesteron który bierzesz dopochwowo nie wychodzi w krwi, tak więc może nie ma takiej tragedii jaką przewidujesz, a jutro doktorek zwiększy Ci doustną i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. W razie kiedy prg w organizmie jest za mało zazwyczaj zaczynają się beżowe plamienia.

Lilia, dzięki za info o Jo.M i Olusi.:tak:

Jo.M i Olusia, należą Wam się klapsy za to, że się nie odzywacie.;-)

Asia, tak sobie myślę, że to chyba za wcześnie na następne podejście, chyba dobrze by było dać organizmowi czas na dojście do siebie, dobrze Cię rozumiem że pewnie już byś chciała bo ja mam tak samo, ale może warto trochę odczekać.

Blake, trzymam kciuki za dzielne maluchy i żebyś szybko pozbyła się infekcji, dostałaś antybiotyk więc mega szybko zadziała, nim maluszki się zakotwiczą to infekcja będzie pokonana, ja leczyłam się furaginą, rano wzięłam 2 tabletki a po paru godzinach już nie bolało, po następnej dawce, krwi też nie było.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kate_p7 - nie martw się na zapas. Może Tobie będzie akurat sprzyjał długi....

Słuchajcie, robiłam sobie dziś badanie TSH i niestety wzrosło z 1,2 na 1,5. Więc mam za małą dawkę. Gdy mi spadło z 2,5 na 1,2 to jeszcze ja przed lekarzem brałam większą dawkę, a teraz biorę wg. zaleceń i niestety wzrasta. Biorę 5 x 100 mg/tydz. i 2 x 75 mg/tydz. Może przejść na samą 100-tkę? 7 razy w tygodniu? Poprzednio jak sama sobie zwiększyłam to brałam 125 mg.

Zrobiłam też poziom kw. foliowego i mam >20 (norma 4,6-18,7). Czy ten wynik oznacza, że powinnam go mniej przyjmować, czy nadal połykać 5 mg dziennie?
 
Do góry