reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ciekawe jak ztym antygenem p24??? placimy czy nie...bo za moje to chyba juz nie mam mianowicie morfologia krwi obwodowej 22 parametry, czas czesciowej tromboplastyny po aktywacji aPTT, czas protrombinowy PT,fibrynogen,INR, wskaznik protrombinowy WPT , wspolczynnik aPTT, przeciwciala anty-HCV, antygen HBs, przeciwciala anty HIV1/HIV2,antygen p24, grupa krwi i czynnik Rh, antygen chlamydia trachomatis,odczyn VDRL
 
reklama
Czesc Dziewczyny,

czy mozecie skomentowac moja wartosc tarczycy 1,03 , moj doc powiedzial ze moge z ta wartoscia jeszcze100 lat zyc,ale moze stanac to na drodze do ciazy. Biore codziennie rano 50 mikrogramm Thyroxin. Jak dlugo trzeba czekac na polepszenie i jaka wartosc jest jest wystarczajaca.??? HELP...:tak:

annemarie - moja endokrynolog mówiła mi, że dobrym wynikiem jest 2,5, ale jeżeli staram sie o ciążę, to TSH powinno być ok 1. Zwiększyła mi dawkę i z 2,5 spadło mi na 1,2 i to jest dobry wynik. W Inviccie też mi mówili, że przy staraniach jest pożądane TSH ok. 1.
 
Daria wirusologię i chlamydie masz w ramach MZ, pozostałe np morfologia wtedy gdy klinika ma podpisaną umowę z NFZ na te badania
co do tych badań czas czesciowej tromboplastyny po aktywacji aPTT, czas protrombinowy PT,fibrynogen,INR, wskaznik protrombinowy WPT , wspolczynnik aPTT ja je robiłam ze skierowania od lekarza rodzinnego bo w klinice musiałabym płacić:confused2:
 
annemarie - moja endokrynolog mówiła mi, że dobrym wynikiem jest 2,5, ale jeżeli staram sie o ciążę, to TSH powinno być ok 1. Zwiększyła mi dawkę i z 2,5 spadło mi na 1,2 i to jest dobry wynik. W Inviccie też mi mówili, że przy staraniach jest pożądane TSH ok. 1.

No to kurna,jest dobrze:-)
 
zadzwonilam do kliniki i poprostu zapytałam o te badania za co place za co nie ;) pani powiedziała ze za żadne z nich nie ponoszę kosztów ...okaże sie w sobotę ;)
 
Kikifish udanej wizyty, trzymam kciuki za nudną ciąże;-)
calineczkaa
czekam na relacje z krótkiego protokołu :tak:

Hess ty krótkim czy długim teraz idziesz? zresztą nie ważne oby ten był lepszy od poprzedniego:happy:
migotka za punkcję oraz najważniejszą część spektaklu seksik na szkiełku:tak:
sham
za zielone światło, czekam na relację;-)

Kciukasy za jutrzejszy BIG DAY :-)

STYCZEŃ

30: calineczkaa - początek stymulacji
30: Hess - początek stymulacji
30: kikifish - podglądanie maluszka
30: migotka - punkcja
30: sham - udana wizyta


LUTY

02: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
02: GizaS - wysoka beta!
02: annemarie - podglądanie pecherzyków

04: Aisa79 - badanie kolposkopowe
04: justys8782 - podglądanie maluszka
04: annemarie - punkcja
09: Olusia - echo serduszek
11: dorotav - badania w szpitalu


MARZEC

Yplocka1 - udana stymulacja


 
kate_p7 - tym razem idę krótkim :), tak jak calineczkaa :)


Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty (za siebie też, hehe):
30: calineczkaa - początek stymulacji
30: Hess - początek stymulacji
30: kikifish - podglądanie maluszka
30: migotka - punkcja
30: sham - udana wizyta
 
reklama
Do góry