reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masakra, dziś dzień który najlepiej wykreślić. Z rana dostałam mocnego bólu podbrzusza, zaraz potem krwawienie z skrzepami. Pojechałam do kliniki zrobiłam bete i progresteron, na wynik i konsultacje musiałam czekać do 13. I tak beta 11 (w pon 21) pro 19, lekarz kazał odpoczywać i brać dalej leki i powtórzyć bete w piątek,. Chyba już po wszystkim :no:
MASATRA :no:
Nie wiem czy to ma sens, już nic nie wiem
 
reklama
migotka gratki:-)

bubu520 wiem co czujesz...najgorszy jest ten okres oczekiwania teraz..tule moco moco:-(

sham w ogóle nie znam się na tarczycowych sprawach mam nadzieję ze spadnie troszkę to TSH niech będzie 1,8:-p żeby w piątek na wizycie wszystko było dobrze:tak:

agulla84 spróbuj na takim zestawie:tak:ja jeszcze po punkcji będę brała B6 i Mg
 
Kalendarz na piątek :happy2:, bo jutro staraczki odpoczywają:tak:

STYCZEŃ

30: calineczkaa - początek stymulacji
30: Hess - początek stymulacji
30: kikifish - podglądanie maluszka
30: migotka - punkcja
30: sham - udana wizyta

LUTY

02: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
02: GizaS - wysoka beta!
02: annemarie - podglądanie pecherzyków

04: Aisa79 - badanie kolposkopowe
04: justys8782 - podglądanie maluszka
04: annemarie - punkcja
09: Olusia - echo serduszek
11: dorotav - badania w szpitalu
20. kate_p7 - początek stymulacji
28: kate_7 - podglądanie pęcherzyków


MARZEC

Yplocka1 - udana stymulacja


 
reklama
Hej. Dziekuje za odpowiedzi. Mialam transfer dzisiaj tych 2 mrozaczkow. W drodze do kliniki pecherz zaczal mnie znowu bolec strasznie. Jak rozmawialam z embriologiem godz przed wyjazdem z domu bylo jeszcze dobrze wiec powiedzieli ze transfer sie odbedzie. Jak dojechalam to powiedzialam ze jest strasznie. Zrobili mi badanie moczy i powiedzieli ze jest infekcja
. Do transferu podchodzilam pod sedacja wiec tym razem nie czulam bolu jak ostatnio. Przy wypisie dostalam recepte na antybiotyk. 5 dni. A za 10 dni test ciazowy. Pozdrawiam
 
Do góry