reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jo.M, już zaciskam kciuki za udaną stymulację z happy endem :-)

Ying, życzę Ci żeby ten zły los w końcu się skończył i żeby słońce dla Ciebie w końcu zaświeciło. :happy:
 
Ying, przykro mi... :( ale nie poddawaj się i uwierz mi, że za jakiś czas poczujesz się lepiej... Jakby mi to ktoś powiedział miesiąc temu to bym nie uwierzyła, a jednak teraz czuje się lepiej i na pewno jestem silniejsza
 
Czesc dziewczyny, nie udzielałam sie na forum - ale cały czas was podczytuje i czerpię z waszej wiedzy.
Ja 3 grudnia zaczęłam stymulacje- krótki protokół - 20 grudnia miałam transfer i dzisiaj odebrałam wyniki (10 dpt)
-dodam ze mam 37 lat, zespół antyfosfolipidowy , mój mąż prawie wogóle nie ma plemników. Wyhodowałam 2 blastusie :)

Beta - 179
Estriadol- 600
Progesteron -100
wiem ze przy takich wynikach mozna sie tylko cieszyc, jednakże martwi mnie ten wysoki progesteron. Moze ktoras z was wie cos w tym temacie. Przyjmuje tylko lutinus 3 x dziennie, a mój lekarz nie odpisuje. Moze powinnam zmniejszyc dawki lutinusa ?
 
beta dzisiejsza 909 :-(
..
Bardzo mi przykro :(
Czesc dziewczyny, nie udzielałam sie na forum - ale cały czas was podczytuje i czerpię z waszej wiedzy.
Ja 3 grudnia zaczęłam stymulacje- krótki protokół - 20 grudnia miałam transfer i dzisiaj odebrałam wyniki (10 dpt)
-dodam ze mam 37 lat, zespół antyfosfolipidowy , mój mąż prawie wogóle nie ma plemników. Wyhodowałam 2 blastusie :)

Beta - 179
Estriadol- 600
Progesteron -100
wiem ze przy takich wynikach mozna sie tylko cieszyc, jednakże martwi mnie ten wysoki progesteron. Moze ktoras z was wie cos w tym temacie. Przyjmuje tylko lutinus 3 x dziennie, a mój lekarz nie odpisuje. Moze powinnam zmniejszyc dawki lutinusa ?

To dobrze ze masz wysoki progesteron, im wyzszy tym lepiej :-) gratuluje bety oczywiscie. :-) lutinusu nie zmniejszaj !
 
reklama
Do góry