reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Normalnie idę po wkładkę, bo zaraz okres dostanę, fazę lutealną mam 14 dni, ale po tych hormonach może się coś poprzestawiać.
 
reklama
Ale sie wesoło zrobiło na forum
Hess, Calineczko potraficie człowiekowi banana na twarz przykleić :-)

Ja czuje sie zwyczajnie, no i pomarudzę, w ogóle nie mam najmniejszej nadzieji, że sie uda.
Czekam do bety tylko dla formalności.
 
lokator witaj:-) a kiedy teraz podchodzicie do crio? będziemy trzymać kciuki:-)
a jaki u was jest problem?? 7 razy w tej samej klinice?? może warto zmienić klinikę:-)

calineczkaa
trzymam kciukasy za wielgaśną bete:-) objawów masz dużo pewnie dobrze zwiastują:-)co do spotkania tez jestem ciekawa jak wyglądacie:-)

Hess nie długo twoja kolej! w tym tygodniu ma być punkcja!! maja Ci jajca uszami wychodzi do końca tygodnia!!! jasne???:-)

danii dlaczego to wasze ostatnie podejście?? jesteście w MZ? no jeżeli tak twierdzisz ze ostatnie to na pewno będzie udane:-) blastka dzielnie walczy o miejsce u mamusi w brzuszku:-)

sykatynka jak się dzisiaj czujesz???

LISTOPAD


26: kate_p7 - udany transfer
26:calineczkaa - wysoka beta!

27: kasik36 - usg połówkowe
27: Ewelajna86 - wysoka beta!
27: calineczkaa - wysoka beta!
27: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
27: Hess - podglądanie wielgaśnych już pęcherzyków
28: justys8782 - podglądanie maluszka
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
01: coleta - wysoka beta!
01: Olusia - usg połówkowe
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
03: Aisa79 - wizyta u genetyka
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: Danii - wysoka beta!
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
GizaS - udana stymulacja
 

kate_p7 &&&&&&&&&&&&


lookator Witaj , pozdrów przyszłą Mamuśkę :-)

calineczka zaciskam z całych sił :-)

Kochane a od czego zależy czy luteina jest refundowana czy nie??

A czy któraś z Was miała jakieś dolegliwości w trakcie brania Gonapeptulu?

Ja od wczoraj popołudnia mam straszną biegunkę....nie wiem czy to od tego , ale nic w diecie nie zmieniłam
 
danii coś dla Ciebie pani się pyta o blastocyste 4cc a twoja się pewnie tak rozwinęła do 4CC:-)

Żadnemu, nawet najsłabszemu zarodkowi (dotyczy to zarówno zarodków wczesnych, 2-3-dniowych oraz blastocyst, 5-dniowych) nie należy odbierać szans, o czym wielokrotnie przekonaliśmy się w nOvum, oglądając piękne dzieci urodzone ze słabo rokujących zarodków, dlatego też stoimy na stanowisku, że konieczne jest stworzenie nawet słabym zarodkom możliwości dalszego rozwoju w najlepszych dla nich warunkach – w macicy. Dodatkowo ostatnie badania potwierdzają, że najważniejsze dla oceny blastocysty i rokowania co do szansy na jej zagnieżdżenie jest stopień rozprężenia czyli 1AA gorzej rokuje niż 4CC według tego:-) czekaj cierpliwe na tyłku bo nic nie jest przesadzone:-)
 
reklama
Kate u mnie to nie wszystko takie proste. Dwa razy podchodziłam płatnie w Invimedzie, teraz juz drugi raz z MZ w Inviccie.
Mój m ma juz córkę, wiec zbyt dużego wsparcia u niego nie mam. Jemu nie zależy by mieć więcej dzieci i jestem z tym właściwie sama. On juz po prostu więcej nie chce podchodzić.
Ja dam radę, to co mozna w życiu najgorsze przeżyć, ja juz przeżyłam, wiec jeśli nie wyjdzie to jakos sie dźwignę, bo nie po takich rzeczach musiałam sie podnieść.
Ale mimo wszystko nie jest mi łatwo. Niby zostaje mi jeszcze jedno podejście w MZ ale widze, jak za każdym razem mam coraz słabsze komórki. Ostatnio wydawały mi sie słabe bo miałam 8c i jedna blastke 3cb, a teraz juz tylko 1cc.
Aj tak jakos na żale mi sie zebrało.
 
Ostatnia edycja:
Do góry