reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny bardzo za odpowiedź.Tak zrobię i zwiększe dawke na te 5 dni. Dawke 50 zamienie na 75 a 75 na 100.Pózniej już zostane przy tym 75.Jeśli bede się jakoś gorzej czuła to zmniejsze.Mam nadzieje,że przez te 5dni chociaż trochę obniże tsh.We wtorek powtórze badanie i zobaczymy co dalej.A czy jak tsh jest powyżej 1 to szanse na ciąże dużo spadają?czy ciąż jest wogóle możliwa?martwi mnie to :( już teraz będę wiedzieć na przyszłość,że stymulacja tak wpływa na wynik tsh .
 
reklama
Milka, są ciąże i przy tsh 4, nie martw się, ale wazne, abyś miała to pod kontrolą i regularnie badała. Hess, ty też powinnaś kontrolnie zbadać bo mi np. Od stymulacji sporo wzrosło
 
dlugowlosa poczekaj do jutra z tymi rozmyślaniami, bo może w ogóle nie będą potrzebne :-p

quinnie ja chyba mam nadmiarową receptę:-p na estrofem ale jak ty go odbierzesz???

calineczkaa BEDA PIEKNE ZARODKI !!!!! mogę napisać większymi literkami jak trafi :-p z 18 kumulusow będzie dużo komórek, a z nich na pewno piękne zarodeczki;-)

Hess na moje kumulus to peherzyk plus plyn plus komorka a tu cytat ze strony naszej kochanej kliniki;-)

Każda komórka leży w jednym pęcherzyku. Dojrzała komórka jajowa znajduje się na etapie drugiego podziału mejotycznego, czego zewnętrznym wykładnikiem jest obecność ciałka kierunkowego. Każda komórka otoczona jest wieńcem komórek ziarnistych, tworząc tzw. kumulus.

goga324 gratuluje córci, kiedy testujesz??

Olusia ale żeś nas nastraszyła! nie chce więcej takich akcji, zrozumiano?? bo Cię do kalendarza nie wpisze ;-) bueheh
 
Cześć dziewczyny,
życzę wszystkim miłego dnia!!

sakatynka, kate_p7 - dzięki za info. Jutro polecę i zrobię sobie TSH, bo dziś nie dam rady. Ostatnio, czyli ze 2 miesiące temu miałam TSH 0,715, czyli dobrze, jak pod zajście w ciążę chyba.

calineczkaa - jak się dziś czujesz? Poszłaś do pracy?
 
Siemanko:-)
Hess, tak poszłam do pracy, bo nie miałam innego wyjścia, jak będę miała zwolnienie na transfer i przyszły tydz, to nie mogę sobie pozwolić na tak dużo nieobecności.
Czuję się tak samo, kuje mnie całe podbrzusze, najgorzej jak mam parcie na mocz, albo większą sprawę:-) to mnie strasznie kują jajniki. Aczkolwiek jest ciutkę lepiej niż wczoraj.
Ciągle latam do toalety aplikować sobie to progesteron, to estradiol. Ja luteiny nigdy nie brałam, a tam do opakowania jest dołączony taki aplikator, i powiem Wam, że ciężko mi idzie ta aplikacja:-)
Jeszcze nikt do mnie nie dzwonił i tak sobie myslę, że jednak ja sama nie będę do nich dzwoniła. Bo po co?To nic nie zmieni, a bardziej się będę denerwować. Mimo wszystko, ciągle myslę o tym, co sie może dziać w laboratorium.
Hess, wiesz, że trzymam kciukasy za jutrzejszą wizytę:-)Jak znosisz stymulację?
 
calineczkaa - to dobrze, że jest Ci choć trochę lepiej niż wczoraj. Jak Ci nie wygodnie z tym aplikatorem od luteiny, to sobie normalnie wkładaj, bez niego. Ja czasem brałam luteinę taką dopochwową, ale w niej nie było aplikatora i normalnie sobie ją wkładałam.

Czuję się dobrze, póki co nic mi nie dolega. Tylko zastrzyki mnie szczypią, nie ważne po której stronie i jak wolniutko je wstrzykuję to i tak szczypią.
Matko, już nie mogę się jutra doczekać, żeby wiedzieć co tam się dzieje w moich jajnikach:-)
Czyli po transferze planujesz leżeć "plackiem"??
 
reklama
calineczkaa ja nie mogłam do pracy pojsc ;-( caly dzień wymiotowałam i następnego dnia leki już brałam żeby tylko cos zjeść..tak zareagowalm na narkozę albo po prostu na taką dawkę hormonów poza tym po punkcji nie bylam wstanie nic zrobić a dostinex nic nie pomagał...

hess ty masz duże szanse skończyć jak ja wiec na wszelki wypadek uprzedź o dniu wolnym;-P mi doktorek powiedział ze to jeszcze zależy od postury kobietki, że szczupłe znoszą to dużo gorzej..wiec teraz będę znosila to dużo lepiej :-) bo z rozmiaru 36/38 przeszłam na 40!! ale mój mąż mówi ze wreszcie mam piersi taa i duzy brzuch:baffled:mnie strasznie dobija moja waga teraz, zawsze bylam szczupla a teraz czuje się jak pączuś:blink:

LISTOPAD:

14: Olusia - podglądanie bliźniaków
14: GizaS - wizyta w trakcie antyków
14: Hess - wizyta w trakcie stymulacji
14: coleta - podglądanie pęcherzyków
17: djazzpora - punkcja
17: kasik36 - wizyta u immunologa
17: calineczkaa - udany transfer
17: gos1512 - podglądanie pecherzyków
17: Milkaa1989 - udany transfer
18: kate_p7 - wizyta kontrolna
19: djazzpora - transfer
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
20: Quinnie - wysoka beta!
21: kwiatuszeq - wysoka beta!
24: liskka – podglądanie płci
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
26: Aisa79 - wizyta u genetyka
27: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzacego
27: kasik36 - usg połówkowe
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Do góry