reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie ... moja kolezanka czeka na wyniki badan, ale chce sie umowic na schrasching miesiac przed crio... pani doktor powiedziala jej ze ma brac lutke od 16dc a schrasching ma miec w 22dc.. czy ta lutke powinna brac od 16 czy dopiero po zabiegu? czy to nie ma znaczenia jak bedzie brala ?
 
reklama
No Kate, dziwne....
Ale w sumie na 18 kumulusów, pewnie jakieś znajdą się prawidłowe, martwię się o jutro, o ten telefon, mam nadzieję, że zadzwonią, bo jak nie, to ja sama zadzwonię.
 
Aisa79, forum "bum-bum" jak je nazywamy z mężem ma większe przyciąganie niż grawitacja i nie mogę się od Was uwolnić, czytam, ale nie piszę bo nie mam o czym, a smęcić i ryczeć w rękaw Wam nie będę.
 
Dziewczyny, w końcu zrobiłam sobie suwaczek :)
Teraz mam się dobrze odżywiać, zajadać dodatkowo magnez i wit. C i dużo leżeć na lewym boku ;) to wytyczne mojej mamy, która zabawia się w internetowego lekarza :) A to wszystko żeby maluch nadgonił troszkę :)
Tym razem nie będę się bawiła w czarnowidztwo i będę myślała pozytywnie, jest tylko troszkę mniejszy od "standardów" i lekarz nie widzi w tym nic podejrzanego, musi być dobrze!
Dorotka - jak się czujesz kochana?
Olusia - już mi pogratulowałaś 6 cm szczęścia hi hi, chciałabym :D
Calineczka - ciekawa byłam, czy Cię dzisiaj gdzieś tam zobaczę w invikcie, byłam koło 12.30 :) A dr P nie powiedział Ci przed wypisem, ile z tych kumulusów było dobrych komórek? Bo mi powiedział przy wypisie, kumulusów miałam w sumie 10, z tego wyszło równiusieńko 6 komórek :) Mi położne powiedziały, że jeśli się nic nie zaznaczy przy wypisie, to jeśli nic się nie będzie działo złego, to embriolodzy nie będą dzwonić, że dzwonią tylko wtedy, kiedy coś jest nie tak...
Długowlosa - Będzie dobrze, na pewno! jak ty biedaku wytrzymasz do 16 w pracy? Ni masz możliwości podglądu przez internet?
 
Hej dziewczyny,
gratuluję tym, które mają już dobre wieści, a na pozostałe nadal czekam i trzymam kciuki.

calineczkaa - super, że już po punkcji jesteś, na pewno będziesz miała ładne zarodki. W końcu z 18-tu z pewnością 6 prawidłowych komórek się znajdzie i będą eleganckie zarodki.

Och, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego "kolejnego etapu". Ale już nie długo....... i ja się doczekam :)
Dziś dzwonili z kliniki do mnie i mi serce stanęło (choć nie wiem dlaczego, akurat w tej chwili nie czekam na wyniki badań ani nic w tym rodzaju), a chodziło o zmianę terminu wizyty u anestezjologa. :-D


Aaaa, i śniło mi się dziś, że jestem na lotnisku, gdzieś tam mam lecieć z mężem na wakacje i z przodu, na takim nosidełku/plecaczku mam swoje dziecko malutkie :-):-) Nie wiem jakiej płci, ale to wszystko jedno. Mam nadzieję, że to proroczy sen :tak:
 
reklama
Witam.
Właśnie dzwonili z kliniki że u M wyszła bakteria ale z wrażenia zapomniałam która:baffled:albo myco albo uero. No i czekają go antybiotyki, u mnie nic nie wyszło więc chyba nię będę brała. Zapewne ivf odloży sie w czasie, nie wiem jak długo trwa leczenie tych bakterii:eek:miała któras z Was doświadczenia z tymi bakteriami? I ciekawa ejstem czy po antybiotykach będzie można podjeść do ivf czy trzeba będzie odczekać:baffled:
Ehh czyli pewnie będę brala antyki kolejny cykl
Sykatynka gratuluję 6 mm szczęscia i dbaj o siebie:tak:
Dorota jak tez jestem uzależniona od bb, nawet jak tygodniami ie pisze to czytam nałogowo;-)
Calineczka ilość oszalamiająca, czekanie na informacje o zarodkach jest stresująca ale czekania na betę to dopiero stresior:sorry:
Olusia ja miałam scratching właśnie w 22 dc ale u mnie później ivf przerwano w 6 ds bo zamiast pęcherzyków miałam olbrzymią torbiel i 500 zł za scratching i 2000 zł za leki poszły w las:confused2:a zabieg krótki ale bardzo nieprzyjemny
 
Do góry