reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
calineczkaa co do telefonu to do mnie dzwonili tego samego dnia po punkcji powiedziec ile komorek bylo prawidłowych z tych kumulusów,bo w sumie bylo 23 kumulusy a komorek dobrych 17, w ogole dr P po punkcji tez mi powiedzial ze duzo pieknych zarodkow bedzie, a to z nim wypełnialm zgode na zaplodnienie tylko 2 komórek więc na jego temat się nie wypowiadam ;-) co do zarodków napewno beda skoro zapładniacie 6 komórek..;-) no i pani dzwoni potem po 24 h i mowi ile się zaplodnilo..moze ja miałam jakoś specjalnie...ale jestem w tej samej klinice co ty..wiec dziwne że nie dzwonili do Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe koleżanki na forum, życzę szybkiej zdrowej bety. Gratuluję nowych betek i serduszek.

Migotka i Ladygodiva, przytulam.

Jeśli jesteście zainteresowane DHEA eljot to właśnie pojawił się w aptece doz.pl.
 
aisa79 ale ja nic nie zaznaczałam.. ogólnie to lekarze tam nie mają pojęcia co się dzieje poza gabinetem ile co kosztuje, za co się zwraca kase za co nie...ehhh

calineczkaa poza tym ja juz dawno wpisałam Cię na transfer za 5 dni więc nie może być inaczej :-p

dorotka jak się czujesz?

aniq gratulacje!

dlugowlosa no to nadal kciukasy zaciśnięte za bete, ja bym tyle czasu nie wytrzymała..:-p


LISTOPAD:

14: Olusia - podglądanie bliźniaków
14: GizaS - wizyta w trakcie antyków
14: Hess - wizyta w trakcie stymulacji
14: coleta - podglądanie pęcherzyków
17: djazzpora - punkcja
17: kasik36 - wizyta u immunologa
17: calineczkaa - udany transfer
17: gos1512 - podglądanie pecherzyków
17: Milkaa1989 - udany transfer
18: kate_p7 - wizyta kontrolna
19: djazzpora - transfer
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
20: Quinnie - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
27: kasik36 - usg połówkowe
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki kochane czy ktoras z was mnie poratuje.....ma ktoras na zbyciu estrofem ? Myslalam ze mam jeszcze 2 opakowania a tu zonk :( ostatnia paczka...na 7 dni. POMOCY
 
Olusia te badania robiłam w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, na wyniki czekałam 2 tyg. Zrobiłam też ANA i ANA1 ale wyniki będą w kartotece to dopiero 1 grudnia na wizycie się dowiem czy coś tam wyszło.


[h=1][/h]
 
Witajcie :) Długo mnie tu nie było :) Dzisiaj miałam transfer 2 zarodeczków :) A ogólnie to uz córcię roczna mam z poprzedniego in vitro :) Pozdrawiam wszystkie starające sie oraz juz mamusie !!!!
 
kate_p7 ja juz siedze jak na szpilkach. I mam przeczucie ze i tym razem sie nie udalo. No ale czekam do jutra
Szkoda ze przez telefon nie chca podac wyniku :-(
 
reklama
No widzisz Kate pewnie to też zależy od miasta. Do mnie nie dzwonili. Dowiedziałam się co i jak w dniu transferu

Quinnie nie pomogę :-(

Hej Dorotka. Miło, że zaglądasz do nas.
 
Do góry