reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ladygodiva a ten estradiol to za wysoki nie jest?? to nie grozi hiperką??
jeszcze jedno pytanko jak dlugo czekac naokres teraz bo juz 38 dzien cyklu, kiedy isc do gina??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ladygodiva nie napalam sie, chociaz juz mam jakis tam obraz... wiadomo ze sie wszystko moze zmienic..:tak:

kate_p7 kochana doczekasz sie swojego dzieciatka.. zycze ci tego z calego serca... :tak:

Anulla
nie robilam tych badan... mialam pewne obawy... rozmawialam z lekarzem o tym i mowil mi ze moga byc zafaszerowane a gdyby cos nie daj bog wyszlo nie tak to wiadomo amnio na ktora raczej sie nie zdecyduje.. a po co mam sie stresowac.. co ma byc to i tak bedzie a i tak nie usune ciazy gdybym sie dowiedziala ze jeden z blizniakow jest chory.... a od wczoraj zaczynam wierzyc ze jest i bedzie dobrze !! trzymam sie tej mysli... wiadomo ze ciezko jest ale trzymam !! :-D

liskka wiesz mama jak i tesciowie wiedzieli ze jestem w ciazy tylko nie wiedzieli ze to dwojeczka... nie chcialam im mowic, wolalam czekac do dnia wizyty i powiedziec im wtedy... a tym samym przekazalam dobre wiadomosci... ;-) moja mama tak sie cieszy.. niestety moj ojciec nie doczekal wnuków... ech...

kiki kochaan trzymam kciuki za wizyty i obys dostala sie do rzadowki !! :-)

Musze wam napisac cala relacje z wizyty wczorajszej... bo napisalam wam tylko tak po lebkach ...


Pierw idziemy do tesciowej i powiemy o dwojeczce... a popoludniu mamy gosci i robie salatke.. przygotowalam mojemu co i jak i jak sie ugotuje wszystko to bedzie kroil.. no ja nie jestem wstanie stac nad garami i wąchać tego....:tak:
 
Tola a te antyki to początek protokołu długiego? czy na torbielki? bo jak na torbielki to pomoże na pewno i szybko będzie po wszystkim;-) tylko co ty biedna zrobisz bez nich, czy nie będziesz się czuła taka samotna;-P
Z Dr ciężka rozmowa, małomówny człowiek. Ciężko mi się dogadać.
Powiedział że daje antyki później ok 14 dni zastrzyków, a pożniej własciwa stymulacja. Czyli jak go zrozumiałąm to protokół długi, ale te słowa nie padły. Torbiele są. Czy będę się czuła samotna bez moich torbielek :-)Nie sądzę!!!!!!!:-D
 
Witam sie sobotnio :happy2:
Dorota- Gratuluję:-) trzymam kciuki za piekny przyrost bety :tak: mialas jakies obiawy ?


Jutro u mnie 12dpt, czyli dzien sądu, strasznie się boje :szok:
Testowalam wczoraj w 10dpt i test niestety negatywny... mam nadzieję ze jednak jutro będzie pozytywny:zawstydzona/y: trzymajcie za mnie kciuki :sorry2:
 
tola to poważne deklaracje już padły ze strony doktorka;-P to chociaż wiesz jaki protokół, ja tez miałam dlugi;-)

ladygodiva nie strasz mnie to przy Crio tez estradiol taki wysoki jest?? ten ivf mnie wykończy ;-P

lilu19 będzie pozytywnie wszystko, bo musi;-) pozytywny test i pozytywnie wysoka beta ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dorotka, wielkie gratulacje MAMUSIU! Szczerze? Czułam, że to TWÓJ czas!!!!!!! Ogromnie się cieszę! Dbaj o siebie i Maleństwo albo Maleństwa (tak, tak, tak:tak:) !!! No i Tatusiowi też od nas pogratuluj! Otrząsneliście się czy jeszcze w szoku? ;-)

Olusia, cieszę się że wszystko ok z Maluszkami. No i super niespodziankę zrobiliście Dziadkom :-)
 
Asia_77, o kurczaki to wszystko od oleju ? no zobacz, a pytałaś się o to bara-bara ? Tak jak dziewczyny pisały, są kapsułki tylko trzeba sprawdzić skład w większości nie ma omegi 9, nie wiem czy on jest aż tak potrzebny, najwyżej będziesz brała więcej kapsułek, tylko pytanie czy nie zareagujesz podobnie.

genna, no własnie betę kolejną zrobię dopiero w poniedziałek, moje labo jutro jest zamknięte a nie chcę robić w innym bo mogą być inne jednostki i tylko stres niepotrzebny, a tak to przyrost wtedy liczę razy 114% ?

jazzabell, super, maluchy rosną no wyniki ekstra.

Olusia, maluchy zdrowe jak bąki, cudownie.

Ladygodiva, mam nadzieję że to jednak przemęczenie i skutki estradiolu a nie że Cię rozkłada choróbsko, dużo dziewczyn bierze sterydy by osłabić organizm jak przy przeziębieniu i może pomoże, tylko nie można mieć gorączki, przy moim pierwszym crio też byłam chora ale za mocno brałam antybiotyk. Już zaciskam kciuki.

kate_p7, a normalne średnio cykle jak długie masz ? mój gin mówił. że gdyby @ spóźniała się ponad tydzień to mam się zgłosić na kontrolę.

Lilu19, trzymam kciuki, szkoda że nie masz możliwości zrobienia bety. Nie wiem czy to objawy czy może skutki hormonów, ale wybuchy gorąca potem poty i dreszcze mnie nachodziły, i mam mocno zaczerwienione brodawki, a dzień przed testowanie jak byłam w sklepie i poczułam zapach kiszonej kapusty to myślałam że się zaślinię z ochoty na nią :-D


A ja dziewczynki kochane dalej jestem w szoku, wczoraj kazałam mężowi sprawdzać wynik kilka razy bo dalej nie wierzę, no i dzisiaj już mnie naszły czarne myśli że ta beta to jakaś mała w stosunku do waszych, większość z Was miała około 300 w 14dt, a ja tylko 89, próbuję sobie tłumaczyć że maluch później się zainstalował no ale wiecie. No i do tego odebrałam też wynik TSH i wynosi 20 :szok: od razu rozmawiałam z lek.rodz mam zwiększoną dawkę euthyroxu na 100, w poniedziałek razem z betą zrobię ft4 i pójdę do endo, niby powiedziała że jak będę w ciąży to przyjmie mnie poza kolejnością a wizytę umówioną mam dopiero za miesiąc. No i dalej męczę się żołądkiem do pełni szczęścia doszła wątroba, jestem wykończona. Tak więc widzicie, mój optymizm i radość są nieco przygaszone.


PAŹDZIERNIK


05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
06: Migotka25 - wizyta przed crio
08: Ladygodiva - udany criotransfer
08: kasik36 - wizyta u genetyka
08: Aisa79 - wizyta u prowadzącego
08: Migotka25 - wizyta u endokrynologa
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

09: Quinnie - scratching endo
13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
14: Ladygodiva - wysoka beta !!
15: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
21: inka26 - immunolog

23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
23: Anulla28 - wizyta kontrolna
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
Quinnie- transfer
 
Ostatnia edycja:
tola to poważne deklaracje już padły ze strony doktorka;-P to chociaż wiesz jaki protokół, ja tez miałam dlugi;-)
Jestem z tych ludzi jak zobaczą to uwierzą. Póki co biore tabsy. Pojawię się u niego na wizycie to dowiem się co dalej. Ja się nie napalam, biorę to co jest. Jakby faktycznie był długi protokół i by zaowocował ciążą to było by super. Krótki u mnie się nie sprawdził poki co. A co będzie zobaczymy.
Wróciłam z dyzuru głowe mam kwadratową, głowa boli strasznie. Najchętniej wziełabym tabsa od bólu głowy i się położyła spać. A tu muszę czekać na tel i jechać zaraz po męża.

Dorotka trzymam kciuki za bete :-)
 
reklama
Cześć dziewczynki

Kikifish - Dobrze by było jak byś na tego 9 miała jeszcze i te wyniki amh tak dla świętego spokoju . Ja czytałam kiedyś na stronie kliniki i faktycznie tam było napisane że ma być wynik fsh lub amh także nie powinno być problemu.;-) Trzymam kciuki. U mnie jakoś leci. Dalej jeszcze przeziębienie się wlecze i mam już końcówkę @. A tak poza tym to może być. Muszę zrobić jeszcze te kilka badań immunologicznych których nie robiłam a M ma zbadać nasienie i mocz. Liczyłam sobie tak mniej więcej kiedy mogę podejść i 4 cykl wypada mi w grudniu i nie wiem czy nie przesunąć o 1 cykl bo boję się że jak mi wypadnie punkcja albo transfer w same święta to nie wiem co by było :confused:. Zobaczymy

Olusia - Cieszę się że z maluszkami wszystko ok:-)

Dorota - Ja miałam to samo z wynikiem bety , zwłaszcza jak skoczyła mi z 3,65 na prawie 20 to myślałam że może się pomyliłam i był to wynik progesteronu a nie bety:szok:. Tak to już jest po tylu niepowodzeniach że ciężko w sukces uwierzyć. Dla mnie to chyba nawet do końca nie dochodziło że byłam w ciąży . Dorota nie stresuj się teraz i trzymam kciuki za superowy przyrost. Po 3 dniach powinna wzrosnąć min o 114%. Będzie na pewno więcej nie ma innej opcji.

Kikifish , Lilia , Zula , Olusia - Mam nadzieję dziewczynki że nie pisałyście do mnie sms-ów , bo wczoraj nie wzięłam telefonu z pracy i jak coś to będę mogła odczytać i odpisać dopiero w poniedziałek.
 
Do góry