reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jutro napisze wiecej ale moje bable maja powyzej 6 cm.. przeziernosc w normie... tetno dobre... babel wiekszy bedzie prawdopodobnie dziewczynka ale na 100% ginek nie byl pewien.... odnosnie drugiego to nie wiem, tak sie wiercil ze nie dalo sie podgladnac...:tak:

Wlasnie zjadlam sobie kaszke... :tak:

Do tej pory jestem w wielkim szoku i emocje gora... musze ochlonac...;-)


Dzis bylam u mamy i powiedzialam jej ze jestem w ciazy tzn wiedziala ze jestem ale nie ze w podwojnej... czekalam do dzisiaj zeby jej o tym powiedziec... mina mamy bezcenna, mama plakala, gratulowala... moj to nagral... jutro dowiedza sie tesciowie....
yes2.gif
 
Ostatnia edycja:
Dorota- suuuper ze się udalo. Kiedy powtarzasz betę? A i zapomniałam podziękować za wiadomość. Mail dotarł. Ślicznie dziekuje

Olusia- aż sie poplakalam jak przeczytałam o twojej mamie jak sie wzruszyła i cieszyla

jo.m wizyty nie odwolalam. Z tego co mi zula mowila to moze uda mi siesciagnac wynik amh na wizyte. A jak nie to pokaże wynik fsh i treść listu od Doroty od MZ gdzie pisze ze wystarczy albo fsh albo amh.
A jak sie kochana trzymasz? Jak sieczujesz
 
Ladygodiva, ja byłam chora w trakcie stymulacji (gardło) dostałam antybiotyk, lekarka powiedziała ze na transfer muszę byc zdrowa i w pełni sił.
A jak bardzo jesteś przeziębiona? kuruj sie do 8.

Olusia7982, bardzo sie cieszę :) niech rosną zdrowo. Podziwiam długo trzymaliscie tajemnice, my rodzicom i rodzeństwie powiedzieliśmy od razu a reszta musi poczekać.
 
Ostatnia edycja:
Olusia suuuuper dziewczynka yupi! to marzenie moje i mojego męża ;-) ale jeszcze nam nie dane jest;-P

Tola a te antyki to początek protokołu długiego? czy na torbielki? bo jak na torbielki to pomoże na pewno i szybko będzie po wszystkim;-) tylko co ty biedna zrobisz bez nich, czy nie będziesz się czuła taka samotna;-P

aisa77 wyniki za 14 dni, może jak wyniki przyjdą to i @, a co mi tam cykl 51 dni co to dla mnie;-)
co do urea i tego PCR chciałam zrobić wymaz metoda PCR i zgodnie zostało mi podpowiedziane żeby zrobić wymaz na jakimś podłożu....jeżeli cokolwiek wyjdzie w tym wymazie bo on wykrywa urea i myco to wtedy się szuka jakie myco czy ureo już konkretnie. Potem przeleczeniu robi się PCR bo jest tak zwane okienko serologiczne, wiec co klinika to praktyka;-) przetestujemy i zobaczymy;-)

Ladygodiva czytałam kiedyś na forum embriologicznym ze jak nie ma temperatury tylko katarek i kaszel to nic się nie dzieje złego, gorzej z przeprowadzeniem transferu ;-( bo jak kaszlesz czy kichasz to utrudniasz doktorkowi robote, poza tym do transferu duuuzo czasu, herbatka z maliną, czosneczek i do łóżeczka ;-)

dortoka jak dzisiaj poranek mamusiu?

aisa79 jak nastroje? jak maleństwa?
 
Nie kaszle i nie kicham, nie mam tez temperatury. Boli mnie troche gardlo i jestem ogolnie baaardzo o slabiona. Pewnie troche tez to wina estradiolu ktory juz w srode rano byl okolo 4tys...
 
Ladygodiva to może jesteś przemęczona, objawy przemęczenia są podobne do objawów przeziębienia, temp.niska nawet 35,5, bol glowy, gardlo tez może być, apatia...ten estradiol masz wysoki swoja drogą...bo teraz caly czas stymulacja ?
 
reklama
Kate, no estradiol mega duzy no ale nadal biore 3x1 estrofem wiec chca zeby jeszcze byl wyzszy. Progesteron 0,5. Wlaczyli mi luteine dodatkowo. Ledwo zipie. Obym tylko jakos sie pozbierala do srody! Zawsze musi isc cos nie tAk. Zawsze!!!!

Dorota, gratuluje! Cos tak czulam, ze jest cos na rzeczy brzez twoje objawy ;) bo ja tez takie mialam

olusia, nie nakrecaj sie co do plci.... Ja do 20tc mialam chlopca na 80%. Nawet mam zdjecie ze cos jest pomiedzy nozkami....taaaaa pepowina ;)
 
Do góry