reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bardzo wam dziękuję za szybką odpowiedź. Wzięłam już 2 nospy i nic nie pomogło,leżę i odpoczywam może przejdzie. Aisa79 cieszę się ze Ci się udało, liczę ze i u mnie tez tak będzie ponieważ nie mam żadnych mrozaczków, niestety nie przetrwały.
 
reklama
Tez nie mam mrozaczków i w ogóle nie miałam, bo komórki przestały sie rozwijać i zostały mi dwa blastki, które zamieszkały u mnie :-)
Będzie dobrze, musisz wierzyć w swoje maluszki. Kiedy robisz betę?
 
Witam dziewczyny.
Od pewnego czasu was podczytuje szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Kilka razy nawet się odezwałam. Mam do was pytanie. W piątek podano mi 2 pięciodniowe zarodki, od wczoraj boli mnie brzuch, nie wiem co o tym myśleć, czy też tak miałyście?

cześć Agi79, ja w piątek też miałam transfer tylko że 2 dwudniowych zarodków, od dnia punkcji boli mnie brzuch, oprócz no spy forte którą można brać 3x1 biorę magnez z wit B6 3-4x1 i właściwie chyba ten magnez bardziej mi pomaga niż no spa. Trzymam kciuki :tak:
 
KASIK mam nadzieję, że Zosia jak teraz jest taka wiercipięta to jak się urodzi to będzie spokojna i grzeczna za mamusią :-) a Tobie kochana plamienia minęły?
DOROTAV ja też miałam wybuchy głównie płaczu i mega ból głowy, także trzymam kciuki &&&&&&&&&& i przesyłam fluidki dla Ciebie i pozostałych dziewczyn ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
dorotav też trzymam za ciebie kciuki, może spróbuję ten magnez i coś pomoże. Masz jeszcze jakieś mrozaczki?ja niestety nie i bardzo liczę i wierzę że się uda.
Aisa79 test mam zrobić w niedzielę,
 
Asita, piękne zdjęcie Zosi:) Mała wiercipięta:) Suwaczek Twój zasuwa, ten czas tak szybko leci:)
Aisa, gratuluję ślicznej bety :) super przyrost i dziś na pewno zobaczysz pęcherzyk :tak:

Jo.M, wooow, kochana gratuluję. Niech beta rośnie, rośnie bardziej. Maluszek walczy i to jest najważniejsze. Ach to leniuszek tak stresuje mamusię :tak:

moja beta z dziś 33022 26dpt. Mam nadzieję, że przyrost jest ok, bo według moich schiz jest nieco niższa niż myślałam. Bo miałam nadzieję na ponad 40tys. No ale mam nadzieję, że jutro kropka już zobaczę i będzie ok :)

agi, witaj i kciuki za wysoką betę:) przeważnie przyjmują się ostatnie zarodki lub mrozaczki, więc trzymamy kciuki za maluszka:)
lilu - niech kropek się wgryza i dni do pozytywnej bety minęły bardzo szybko:)
 
reklama
ANULLA28 teraz już beta nie będzie tak szybko przyrastać także proszę sie nir martwić. Co do mojego suwaczka to dla mnie nie zasuwa, czas mi się wlecze :p
 
Do góry