reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I jeszcze GLUKOZA którą właśnie dostałam i powiem Wam, że chyba nie jest za dobrze...szczególnie z tą po 2h.
Glukoza (Osocze na fluorek) 4,82 mmol/l norma 3,9 — 5,5
GLUKOZA * 86,8 mg/dl norma 70 — 99
Glukoza (Po 1h po 75g glukozy) 8,34 mmol/l < 10,3
GLUKOZA * 150,1 mg/dl < 185,4
Glukoza (Po 2h po 75g glukozy) ↑ 8,1 mmol/l < 7,8
GLUKOZA * ↑ 145,8 mg/dl < 140,4
 
reklama
Wyników jeszcze nie ma :wściekła/y:
Migotka samego ft4 sie nie wyleczy, byc moze Twoje usg pokaże co u Ciebie z tarczyca jest,
leczę sie od stycznia na niedoczynność tarczycy, biore euthyrox, teraz mam juz 4 dawkę, TSH mam ładne ale to ft4 to średnie, natomiast Hasimoto wyszło z wyników antyTPO, które sa podwyższone i dopiero wczoraj potwierdził mi to endokrynolog. USG pokaze w jakim stopniu moja tarczyca jest zwłókniała. Moja mama tez ma Hashimoto. Mój endo dodał, że jesli ifv uda sie to mam szybko przyjść to mnie wcisnie bez kolejki. U mnie to wszystko jest skomplokowane :)
 
kate_p7 myślałam, że można przenieść zarodki do innej Kliniki, ale moja koleżanka która leczy się w konkurencyjnej klinice zapytała swojego lekarza, a jest nim właściciel Kliniki czy mogłabym przenieść się do niego z zarodkami i powiedział, że są jakieś niejasne zapisy z MZ i że raczej nie, że lepiej zabrać je wszystkie tzn przetransferować i dopiero wtedy zmieniać Klinike. Ja jestem w rządówce i chyba zdecyduję się na zmianę realizatora programu, ale wszystkiego dowiem się na konsultacjach już u tego nowego lekarza. Tylko póki co nie mam nawet siły zapisać się do niego na konsultacje bo po pierwsze dałam sobie czas po poronieniu, żeby organizm przystopował, po drugie mój lekarz jest na urlopie do 6 października, no i po trzecie to jeszcze @ się nie pojawiła po poronieniu więc czekam. Owulacji w tym cyklu nie miałam, poza tym kiepsko u nas z tymi sprawami teraz więc nie ma szans na ciążę. Raczej łapię się w statystykach czekania na miesiączkę po poronieniu od 4 do 6 tygodni. Więc czekam. A leczę się w Macierzyństwie. Najlepsze jest to, że wciąż płacę za wszystkie wizyty pomimo udziału w Programie, bo jak mój lekarz prowadzący stwierdził, bezpłątna jest tylko wizyta kwalifikacyjna i wszystkie do transferu, no a że ja jestem z crio to u mnie rzeczywiście bezpłatna jest tylko 1 wizyta, wszystkie inne są płątne, a 150 zł za każdym razem piechotą nie chodzi. Od grudnia do września wydaliśmy strasznie dużo pieniędzy na leczenie, leki i Klinikę. Jak zmieniła nam się początkowa cyfra z przodu stwierdziliśmy, że to naprawdę czysty biznes z ich strony... Ale się rozpisałam :)
 
aisa gratulacje!! super ;-) yupi !

migotka kurcze nie zdawalam sobie sprawy ze jak sie idzie z MZ to tez się płaci! to trzymam kciuki zeby szybko @ przyszla i zeby tym razem wszystko bylo tak jak powinno byc..twarda z Ciebie babka ja po nie udanej probie ivf nie moge dojsc do siebie, a ty kobitko super dajesz rade, twarda sztuka jestes;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry