reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

olej rano piję na czczo, bo jem dosyć późno. Ale lepiej w czasie posiłku bo lepiej się wchłania.

Dorota, ja bym nie piła po dacie do spożycia. Może nie zaszkodzi, bo pewnie traci tylko właściwości, ale ja jednak nic nie piję i nie jem po dacie ważności.
 
reklama
Ja za 40 min wychodze z domu i jade na moja wizyte... z dokumentacja ze szpitala...
1zIggET8dLQXapoHBAA7


kwiatuszekq20 trzymam kciuki za punkcje !!
1zIggET8dLQXapoHBAA7
ile masz pecherzyków...?
 
Witajcie dziewczyny

Anulla28 – betka bardzo ładna, gratuluję :-)

zula – z okazji twoich urodzin życzę Ci dużo zdrówka, spokojnej i nudnej ciąży i żeby poród przebiegł bezproblemowo i w odpowiednim terminie.

Lilu19 – ja piję 2 łyżki dziennie tego oleju: LenVitol olej lniany, tłoczony na zimno, 500ml - Portal Dbam o Zdrowie Nie można go poddawać obróbce cieplnej, ponieważ olej traci na właściwościach.

Olusia – kciukam za wizytę i czekam na relację.

Jo.M. - kiedy wybierasz się na betę??
 
Ostatnia edycja:
Witajcie !

Ja mam takie do Was pytanie, skoro 9dpt 5 dniowej blastocysty wynik beta to 0,1 to czy jest wogole sens powtarzać bete? Bo zastanawiam się czy jest sens brać jeszcze leki czy już je odstawić. I czy to normalne ze skoro nie jestem w ciąży to nie mam żadnych llamien ani nic? To byla nasza pierwsza próba i nie za bardzo się z tym wszystkim oroentuje.

I jeszcze jedno pytanie mamy 1 mrozaczka blastusia jaka jest szansa ze przeżyje do criotransferu? :-(

Pozdrawiam
 
dlugowlosa, ja bym pewnie bete powtorzyla tak dla 100% pewnosci.. tak zeby byc pewnym odstawienia lekow.

co do odmrazania to ja rozmawialam w tym tygodniu z embriologiem i mi powiedziala, ze akurat o rozmrazania blastki nie musze sie martwic bo z ta technologia co teraz maja to jest bardzo wysoki procent odmrozen z sukcesem. takze to jest luzik :)
 
reklama
Do góry