reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

właśnie a propos oleju. W jakim celu się go pije? I czy ma sens rozpoczęcie kuracji w moim przypadku? Będę miała transfer za ok. 3 tyg. ( mam nadzieje )
 
reklama
kasik dziękuję :-)

Kochane ale mam też inny problem ....pobolewa mnie brzuch jak przed @. I w sumie żadna tragedia , bo czekam z niecierpliwością , ale sęk w tym,że oczekuję jej w nastepny piątek. Dziś to dopiero 21 dc. Doradźcie mi ile dni wcześniej mogę dostać, żeby to potraktować jako normalny cykl, bo od 3 dc mam brać estrofem i nie wiem co robić :-(
 
genna, kochana, nie tak szybko :-) jutro pierwszy zastrzyk. Bardzo się cieszę, że kłaczki dają sobie spokój, czas by się skończyły :tak:

kate_p7, z tym myciem okien to wymyśliłam sobie że muszę je zrobić teraz, bo raz że zaraz stymulacja i punkcja a dwa że kolejny raz umyję najwcześniej za 10 miesięcy ;-). U Ciebie też już idzie do przodu, zaraz wizyta, na której od razu ustalicie kolejne podejście, crio możesz już mieć w następnym cyklu, tylko mężulek musi oddać chłopaków na małe bara bara z komóreczkami , powstaną piękne zarodki :tak: Z tym owu to na dwoje babka wróżyła, może być a nie musi, zależy od organizmu i czy nie masz problemów z owulką, ja np crio transfery zawsze robiłam na cyklu sztucznym z estrofemem.

liskka, beta prze cu do wna !! małe jest silne i mocno zadomowione, 18.09 wizyta serduszkowa ? dobrze wyliczyłam ?

Jo.M, trzymam kciuki za zadomowienie się maluszków i za pozostałe 4 sztuki - za ich piękne wakacje na zimowisku.

Zula, kochana ja Ci życzę by szczęście i zdrowie zawsze do Ciebie przychodziło.

Anulla28, aż mi łzy wzruszenia stanęły w oczach, pięknie kochana, trzymam kciuki za przyrost.

Asia_77, ekstra, papierki podpisane, jak długo będziecie czekać ewentualnie na podejście ? Co do oleju to jak najbardziej możesz go pić, oprócz tego że jest zdrowy i oczyszcza organizm, to dodatkowo pomaga zarodkowi.

Olusia, czekamy na relację z wizyty :tak:

kwiatuszekq20, jak pęchole ?:-)

nuna25, już na bank jesteś po punkcji, zatem kciuki trzymam za udany seks na szkiełku:-D


mojemu olejowi właśnie dzisiaj kończy się data spożycia :zawstydzona/y:, i tak się zastanawiam czy można go jeszcze pić ? coś się mogło mu stać, skoro stoi w lodówce ? jak myślicie ?



WRZESIEŃ

06: Aisa79 - udany transfer
07: Anulla28 - druga wysoka beta !!
07: kwiatuszekq20 - punkcja
08: kate_p7 - wizyta
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

08: Mimozama - wysoka beta !!
09: Blake - próba przed transferem
09: martolek - wysoka beta !!

09: bluesky - wysoka beta !!
10: andzia.m - wysoka beta !!

10: dorotav - podglądanie pęcherzyków
15: malaMiii - wizyta

18: liskka - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne

16: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer


X/XI: Komóreczka - transfer
 
kasik dziękuję :-)

Kochane ale mam też inny problem ....pobolewa mnie brzuch jak przed @. I w sumie żadna tragedia , bo czekam z niecierpliwością , ale sęk w tym,że oczekuję jej w nastepny piątek. Dziś to dopiero 21 dc. Doradźcie mi ile dni wcześniej mogę dostać, żeby to potraktować jako normalny cykl, bo od 3 dc mam brać estrofem i nie wiem co robić :-(

Asia_77, te bóle @ to pewnie dopiero przepowiadające są, na małpę masz jeszcze czas, chyba że masz nieregularne cykle ?
 
reklama
Do góry