reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

wiec może, będę powtarzac słowa poprzedniczek, ale kariotypy to podstawa, potem jeżeli u męża problem jest to AZF,CFTR, potem trzeba zrobic test SCD i jak jest w normie to ICSI jeżeli jest problem to MSOME i IMSI jeżeli w ogole sa dobre plemniki. Co kobitek nie wiem bo u mnie twierdza, ze zdrowa jestem. A co do panelu poronien samoistnych tez robiłam i bylam w grupie ryzyka a jakos smiesznie tani był i patrze z perspektywy czasu ze to przydatne jest..
 
reklama
agulla84 ja zrobiłam badania po 2 poronieniu żaden lekarz mi tego nie zalecał gdzieś na forum się o tym dowiedziałam i postanowiłam zrobić. O tym że do immunologa warto iść tez na forum nie dawno wyczytałam. Już jestem zarejestrowana, może też się zapisz to już będziesz mieć komplet badań.
 
Kate to mój 11dpt no niestety nieudalo się został mi jeden mrozaczek, pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za kciukasy może z ostatnim maleństwem mi się uda :) buziaki.
 
Solostar dobrze, ze masz po kogo wracac, niech ten ostatni zarodeczek bedzie wlasnie TYM :)

Druga w zyciu noc w szpitalu przezylam duzo lepiej niz pierwsza. Bylam sama w pokoju wiec sie wyspalam, juz wzielam prysznic, umylam wlosy, wysuszylam i czuje sie od razu lepiej :) Wczoraj doktorek mnie uspokoil wiec psychicznie tez jest duzo lepiej. Czekam z niecierpliwoscia na usg, mam nadzieje, ze z kropkiem wszystko dobrze. Plamienia sa duuuuzo mniejsze i tylko brazowe :) Jak punkt widzenia szybko sie czlowiekowi zmienia, wczesniejsze brazowe plamienia przyprawialy mnie o zawal serca a teraz ciesze sie, ze sa tylko brazowe ;)
 
reklama
Do góry