reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
inka a masz może jeszcze namiary ? nie wiem jak się za to zabrać poprostu już mam tego dosyć jeszcze lekarz uznał że raczej napewno jest coś nie tak z naszymi zarodkami ja już opadam z sił
 
agulla rozumiem cię też mnie często dopada taki dół że mam ochotę się poddać, mam dość ciągłej walki ale to mija i walczę dalej bo nie wyobrażam sobie życia bez dzieci :)

Kontakt do Poradni Genetycznej w Zabrzu

Godziny otwarcia 7.30-14.00 (od poniedziałku do piątku)
Umawianie wizyt na badanie genetyczne, prenatalne lub na konsultacje genetyczną
pod numerem telefonu : 32-37-04-346
 
mam A1298C ta mutacja może powodować mikro zakrzepy przez co zarodek nie jest odżywiany i obumiera.I to mogło być przyczyną moich poronień bo nie brałam nic przeciwzakrzepowego. Powoduje też że kwas foliowy nie jest wchłaniany i trzeba go przyjmować w formie metylowej taki jest np. w femibionie. Jedni twierdzą że ma ona wpływ na podział komórkowy i wady genetyczne u noworodka inni że nie ma ale chyba nie jest to jeszcze do końca zbadane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
inka26 czyli jakie ty badania genetyczne robilas? oprocz kariotypow? :tak:


A ja po wizycie... i w zasadzie nic nowego sie nie dowiedzialam....
:tak: ogladam sobie film na kompie :tak: no bo za wczesnie by isc jeszcze spac...
 
Do góry