reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kasik- nie pomylił sie na pewno, sama przecież pisałaś że był pozytywnie zaskoczony także bombardujesz ilością . Do środy niedaleko i sie dowiesz, na którą masz wizytę? A ten ból jest mocniejszy niż przy wcześniejszych stymulacjach, dopytuję tak bo zastanawia mnie to czy odczuwasz różnicę.
 
reklama
Atena bol jest chyba taki sam, trudno powiedziec bo poprzednia punkcje mialam w lutym wiec juz dokladnie nie pamietam. Natomiast ostatnia owu mialam mega bolaca az mnie bol w nocy obudzil, moze tez bylo wiecej pecherzykow. Wizyta dopiero na godz 18-ta.
 
Ostatnia edycja:
Kasik- o kurcze pewnie ładnego stracha mialaś, ja nigdy nie zapomnę jak wylałam sobie zastrzyk za 300 zł, dobrze że miałam następne ale i tak ryczeć mi sie chciało. Wiadomo, że przy stymulacjach mamy zmienne nastroje od śmiechu do łez także szał pał.
 
Atena ja mam teraz sporo pracy bo dalam mojej pracownicy urlop i musze za nia pracowac a w miedzy czasie jeszcze swoje obowiazki wiec nie mam zbyt duzo czasu na rozczulanie sie nad soba i wsluchiwanie w swoj organizm. No ale musialam jej w koncu dac urlop bo przeciez jak bede w ciazy to juz nie dostanie ;) Klade sie juz spac bo musze w zwiazku z tym wczesniej chodzic do pracy :(
 
Wczoraj przyjechalam dosyc pozno wiec dzisiaj pisze :) "Wysiedzialam" okolo 18 jajek nadal biore gonal 187,5 + od wczoraj cetrotide 0,25 no i encorton i kwas foliowy zostal bez zmian. Kolejne podgladanie mam w czwartek a prawdopodobnie w poniedzialek punkcje :)
 
kasik, bardzo dobrze ze nie wzielas wczoraj juz acesenu, potem ci napisze co mi dr powiedział, teraz lecę do pracy
 
Miałam dzisiaj podglądanie –wyhodowałam 5 pęcherzyków. Powiedziałam lekarzowi że mało a on mi odburknął że to nie jest mało. Mam nadzieję że chociaż będą dobrej jakości komórki. Poceieszam się że poszło w jakość nie w ilość :) Brałam 4 dni Puregon 150 jeszcze 4 dni Puregon (razem 8 dni) od dzisiaj jeszcze orgalutran przez cztery dni – w sobotę wizyta, w poniedziałek punkcja. Dziwi mnie że nie badali mi poziomu estradiolu :>
Poza tym sam wizyta góra 10 min –krócej niż z katarem u lekarza ogólnego:(
 
reklama
Dzień dobry


gos1512 imponujaca ilość :-)

jazzabell nieczuły ten doktor, tyle sie przechodzi żeby mieć dziecko a lekarze zachowuja sie w taki sposób niemiły wrr

mmm dzisiaj Twój dzień, głowa do góry, będzie dobrze

quinnie bardzo mi przykro :-(


wczoraj był już wynik mojego rezonasu biodra i wyszły zmiany zwyrodnieniowe. Niestety wygląda na to, że taka moja uroda, bo niszczą mi sie stawy. Powinnam mieć rehabilitację ale in vitro jest teraz dla mnie najważniejsze :-)
 
Do góry