reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dorotav w takim razie czekam na info odnośnie acesanu. Domyślam się co chcesz mi napisać, że anestezjolog mógłby nie zgodzić się na punkcję? Niektóre dziewczyny w ogóle nie mają w wytycznych odstawianie acardu nawet przed punkcją biorą ale to pewnie zależy od zaleceń. Ja mam brać nie z jakiegoś widzi mi się tylko z uwagi na mutację C677T w genie MTHFR ale i tak mój doktorek zalecał odstawić 5 dni przed punkcją.

Anulla myślę, że skoro masz podchodzić w sierpniu do crio to nie ma sensu odstawiać teraz acesanu. Co do przyjmowania podcza @ już Ci pisałam, że ja brałam i dzięki temu @ była bezbolesna
 
reklama
Kasik, miałam jednak robione te badanie genów i nie wyszła mi mutacja, więc nie wiem czy w ogóle jest sens przyjmować ten acesan. Sama nie wiem. Myślę, że nie wpłynie na bolesność @, bo boli mnie brzuch jak zwykle, tylko, że narazie nie mam @. Mogłaby już przyjść, bo ustaliłam sobie mniej więcej termin wizyty i chciałabym wtedy pojechać, a nie jak zwykle przekładać:(
 
Anulla mnie brzuch bolał przed przyjściem @ jak zwykle lekko ale podczas @ w ogóle nic nie czułam a zawsze musiałam być na silnych lekach. Od czasu jak się dowiedziałam, że nie można brać ibuprofemu cierpiałam nawet biorąc nospę max i paracetamol co 4 godziny. Może to nie wynik acesanu ale u mnie akurat zbiegło się to w czasie.
 
Witajcie dziewczyny :-)

dorotav – czas szybko zleci, ze wstępnych ustaleń wynika to ja chyba też się będę kuła we wrześniu i Jo.M. raczej też, więc w kupie raźniej :rofl2:

Quinnie – przykro mi, że się nie udało, trzymaj się. Trzymam kciuki za kolejne podejście.
 
hej.jestem w domu. dostałam farksiparnę czyli znowu będę się kłuła. ciekam spać bo jestem wykończona
 
kasik36, już Ci piszę, mojemu ginowi raczej o wyniki nie chodzi, nie bierzemy w końcu jakiś wielkich tych dawek kwasu więc nie podejrzewam żebyśmy miały wyniki krwi powyżej bądź poniżej norm, chodzi bardziej o to żeby podczas nakłuwania pęcherzyków nie doszło do jakiegoś krwotoku. Ja też robię przerwę przed punkcją a przy kolejnym podejściu po punkcji będę miała zastrzyki. Trzymam kciukole za jutrzejsze podglądanie, niech pęcherzyki ładnie rosną :tak:

Anulla, ja akurat biorę aspifox i w czasie @ też biorę, zauważyłam że szybciej się kończy, wiadomo pierwsze 2 dni są dość obfite ale przynajmniej nie rozłazi mi się plamienie na kolejne 5 dni.

Lilia, tak jak piszesz w kupie raźniej, i trzymam kciuki by sierpień/wrzesień okazał się dla nas szczęśliwy :tak:

mmm, odpoczywaj, relaksuj się i dbaj o Was, trzymam kciuki :tak:

Oktavi, trzymam kciuki za badania, na pewno wszystko będzie dobrze, daj znać po :tak:

jazzabell, 5 pęcherzyków to też jest dużo, na pewno poszły w jakość, wiesz że do szczęścia potrzebny jest tylko jeden. C do lekarza to może miał zły dzień, jest ciężka pogoda, oczywiście nie tłumaczę go, nie powinien być burkliwy.

gos1512, 18 jajców toż to cały koszyk, trzymam kciukole :-)



LIPIEC

16: Kasik36 - podglądanie pęcherzyków
16: Oktavi - badania prenatalne

17: gos1512 - podglądanie pęcherzyków
19: Agulla84 - podglądanie pęcherzyków
19: Jazzabell - podglądanie pęcherzyków
21: Ann84 - wysoka beta !!

21: gos1512 - punkcja
21: Jazzabell - punkcja
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką
 
Ostatnia edycja:
jo.m co tam u ciebie kiedy podchodzisz??? wyleczyliście te chlamydie... mi wyszla ujemna jeszcze mój czeka na wynik...a ANA mojemu tez wyszlo ujemne wiec choć tyle mnie to pociesza ze nie podloze immunologiczne choć z drugiej strony sama już nie wiem co ja się wlasnie zastanawiam nad podejściem ale zbieram sily na nastepna probe... a do immunologa caly czas chodzisz??? dostajesz jakies leki??? bo ty chyba immunologie mialas wporzadku jak się nie myle... pozdrawiam i miłego wypoczynku zycze :)))
 
Dorotav tak wiem o groźbie krwotoku, dlatego doktorek kazał odstawić na 5 dni przed punkcją :tak: Jutro mam nadzieję się dowiem kiedy punkcja. Jak dobrze podkarmiłam moje pęcholki to może już w piątek lub sobotę :-)
 
reklama
Do góry