reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Quennie bardzo mi przykro, myślałam, że chociaż Ty zmienisz ten czarny poniedziałek :-( Co do encortonu to potwierdzam, że nie należy go odstawiać z dnia na dzień. Informacja od immunologa, czyli chyba najbardziej kompetentnej osoby, że co tydzień zmniejsza się dawkę o 5 mg, ja np biorę 20 mg dziennie to mam zmniejszyć do 15 i tak brać tydzień, później do 10 i też tydzień tak brać, później do 5 i dopiero odstawić całkiem. Mi pani immunolog powiedziała, że jak będę miała przerwę krótszą niż 2 cykle między podejściami to lepiej w ogóle nie odstawiać encortonu bo później zanim się organizm ustabilizuje to minie trochę czasu i wówczas musiałabym powtarzać wyniki subpopulacji limfocytów. Mi kazała brać aż do 12 tygodnia ciąży i wtedy przyjść do niej na wizytę. Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda :tak:
 
Quennie bardzo mi przykro, myślałam, że chociaż Ty zmienisz ten czarny poniedziałek :-( Co do encortonu to potwierdzam, że nie należy go odstawiać z dnia na dzień. Informacja od immunologa, czyli chyba najbardziej kompetentnej osoby, że co tydzień zmniejsza się dawkę o 5 mg, ja np biorę 20 mg dziennie to mam zmniejszyć do 15 i tak brać tydzień, później do 10 i też tydzień tak brać, później do 5 i dopiero odstawić całkiem. Mi pani immunolog powiedziała, że jak będę miała przerwę krótszą niż 2 cykle między podejściami to lepiej w ogóle nie odstawiać encortonu bo później zanim się organizm ustabilizuje to minie trochę czasu i wówczas musiałabym powtarzać wyniki subpopulacji limfocytów. Mi kazała brać aż do 12 tygodnia ciąży i wtedy przyjść do niej na wizytę. Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda :tak:

Uda się uda i to już niedługo!:-)
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak mam odstawic acesan (odpowiednik acardu) na 5 dni przed punkcja jak nie wiem kiedy bedzie punkcja? W srode podgladanie i decyzja czy przedluzamy stymulacje czy ustalamy punkcje. Jezeli ustalimy punkcje to mysle, ze bedzie w sobote a jak przedluzamy to moze poniedzialek. Zastanawialam sie i nie wzielam juz dzisiaj, mam nadzieje, ze dobrze zrobilam. A tak w ogole to chyba acard jest wazny dopiero po transferze, czy sie myle?

Juhasek obys miala racje :)
 
Ostatnia edycja:
Kasik- na Twoim miejscu tez już bym nie zażywała, po co masz sie denerwować. Wrócisz po transferze, acard może wtedy pomóc, a wiem to jak Ty z tego forum :tak: Jak samopoczucie, czujesz już tą dużą ilość pęcherzyków?
 
reklama
Atena ogolnie czuje juz, ze cos tam sie dzieje, brzuch nabrzmialy i lekko pobolewa czasami. To takie dziwne uczucie bo tego brzucha nie da sie wciagnac. Nie moge sie juz doczekac podgladanka, mam nadzieje, ze rzeczywiscie jest ich wiecej niz zazwyczaj. Ale zachowawczo odczuwam lek czy oby doktorek sie nie pomylil.

Spadla mi dzisiaj na kafelki w lazience fiolka z rozrobionym menopurem a w niej jeszcze 3 dawki po 300 j. Cale szczescie sie nie pobila, odbijala sie od kafelek jak pileczka, serce w gardle mialam bo pal licho pieniadze ale co ja bym zrobila. Skad bym wziela dzisiaj o godz 22 menopur. Jutro to bym najwyzej pojechala do kliniki po drugi ale dzisiaj bylaby lipa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry