reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
mmm - nie martw się, z tego co czytam forum, to więcej jest udanych transferów z 3 dniowych zarodków. Jakiś czas temu sama zastanawiałam się, żeby powiedzieć w klinice żeby mi podali 3-dniowego. Z blastkami jest tak, że raz na jakiś czas się uda, a z tymi "młodszymi" jest naprawdę dużo lepiej. Trzymam za nie wszystkie kciuki:tak:

Quinnie, no nie:no: Tobie miało się udać. Przykro mi i wiem, że to boli. Sama to przeżywam jeszcze. Jutro będzie Ci trochę lżej i obmyślisz dalszy plan działania. Musimy być silne dla naszych przyszłych maluchów. Musimy dać radę i nie tracić nadziei, chociaż to bardzo trudne.
Co do odstawiania leków - ja sterydu nie odstawiam, nie każą mi, no ale byćmoże encorton trzeba - tylko też radzę stopniowo. Co do luteiny, to raczej nie powinno się od razu odstawiać, ale tak każą i ja tak robię. Także odstaw leki i przygotowujemy się do dalszej walki:)
 
LIPIEC

15: mmm - udany transfer !!
15: Jazzabell - podglądanie pęcherzyków
16: Kasik36 - podglądanie pęcherzyków
16: Oktavi - badania prenatalne

19: Agulla84 - podglądanie pęcherzyków
21: Ann84 - wysoka beta !!
22: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką
 
dzieki dziewczyny .....musze to sobie jakos w glowie poukladac :-( mamy jeszcze jedna szanse i jak tym razem sie nie uda to niestety ale zostanie nam zyc we dwoje + nasze dwa psy :tak:, a co do tego encortonu to dwa razy pytalam, czy aby napewno i poyniej do mnie dzwoniono, ze ze wzgledu na moja tarczyce ( Haschimoto) to mam go odrazu odstawic.
 
Quinnie, parę lat temu brałam encorton ze względu na wytrzeszcz oczu przy nadczynności tarczycy i chorobie graves-basedowy i okulista i endokrynolog który mnie prowadził za każdym razem nakazywał stopniowe zmniejszanie sterydu, ze sterydu nie można ot tak sobie schodzić bo to jest szok dla organizmu. W kwietniu jak przygotowywałam się do crio, które zostało odwołane, brałam metypred i też gin mówił że mam z niego stopniowo schodzić, dalej leczę się na tarczyce.
 
reklama
Do góry