reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny proszę pomocy! Miałam transfer nieudany i powiedzcie mi kochane jakie leki mam brac dalej a jakie mam odstawić? Oto moja lista estrofem,duphaston, luteina, acard,inofolic.q 10, kwas foliowy, claxane. pisałam do mojej gini i mi napisała ze mam dalej brac no ale chyba nie wszystkie jak myslicie ja myslałam ze hormony trzeba odstawic.
 
Napiszcie mi prosze jakie wy brałyscie leki między transferami i czy ja mam wszystkie potrzebne zapisane? Z góry dziekuje :)
 
Solostar a nie dostałaś rozpiski z kliniki jak i co masz brać? Mi rozpisali dokładnie. Na pewno kwas foliowy i Q10 możesz brać, luteinę i estrofem chyba możesz już odstawić, innych nie brałam to się nie wypowiem.

Lolitka
ja sobie tak gdybam dlaczego mój transfer w lutym się nie udał. Miałam progesteron 2 dni przed punkcją 2,04.
 
Ostatnia edycja:
solostar29 skoro nie udalo sie tobie to powinnas odstawic lutke, estrofem, clexane, dupka, odnosnie reszty to nie wiem.... kiedy zaczniesz od nowa to bedziesz na nowo brala leki....kwas foliowy oczywiscie bierzesz dalej..
 
dzieki dziewczyny tak własnie myslałam a brałyście możę metypred bo ja nie i niewiem czy niepowinnam na endometrioze
 
Dziewczynki ja tak na szybko bo wczoraj jak wróciliśmy wieczorem do domq to nie miałam kiedy zajrze do was, padnieta jestem po tym weeknedziemajowym połączonym z wizytami.
JoM jestem w szoku ze cos takiego zrobili z kwalifikacją, nic nie wiem na ten temat zeby zmienili, a mam na FB bociana w ulubionych i oni zawsze piszą jak cos sie zmienia , jak nie zapomnę to jutro zapytam sie doktorka czy to prawda.
Solostar na pewno odstaw lutke , dupka itp , clexane i sterydy jeżeli masz ,ja tak miałam, ale nie wiem
Jak z tym Medypredem Przy endometriozie niej dziewczyny sie wypowiedzą , koenzym Możesz spokojnie brać .
Asia kochana ja mam jutro punkcje czyli 7 a nie 8 maja :) godzina 8;40
Kochane odezwę sie jutro dobranoc :)
 
Ostatnia edycja:
Jestem po usg....
Widoczny pecherzyk ciążowy i zoltkowy z widocznym echem płodu :-D widac było taka mycipyci pulsujaca kropeczke. Kolejna wizyta za 2tyg i wtedy juz usłyszymy serduszko...
Jeszcze do mnie to nie dotarlo...dalej w szoku jestem ;-)
Pecherzyk tam gdzie powinien byc. Na tym etapie wszystko super. Obecnie 5t5d termin 1.1.2015 haha :-D
 
reklama
Do góry