reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hope, czyżby noworoczny prezent będziesz miała?:-D super. Cieszę się, że wszystko w porządku :) Zacznij już myśleć o suwaczku ciążowym:)
Solostar - tak, metypred biorę na endometriozę. Nie powinnaś go odstawiać po transferze. Ja obecnie mam mniejszą dawkę, ale za tydzień wracam do normalnej, ale cały czas muszę go brać.
Genna - już pisałam na zakwalifikowanych - &&&& za punkcję:)
 
reklama
Dziewczyny u mnie transfer na 11,30. Trzymajcjie kciuki... To juz trzeci raz :wściekła/y::wściekła/y:

Genna powodzenia na punkcji niech beda wypasione komreczki i niech sie ladnie seksuja z plemniczkami Twojego M :-):-)

Przepraszam że sie nie odzywam ale remont pełną gębą a od dzisiaj 4dni pracy po 13/14 godzin na dworze. Oby nie padało. Czytam was na bierzaco odezwe sie jak bede miec czas.

Asitka wpisz mnie na bete 16 maja.

Buziaki dla Was :*:*
 
Hope Gratuluję kochana :happy: a termin to faktycznie super 'wybrałaś':laugh2:

Solostar przykro mi:-(

Genna &&& za punkcje
 
Ostatnia edycja:
Hope, cudowne wiadomosci, bardzo sie ciesze ze wszystko tak cudnie sie uklada. Termin masz wypasiony:-)
Bziumelka, powodzenia z calego serducha

Ja zrobilam bete w 1-wszym dniu 6 tygodnia (liczac od ostatniej miesiaczki, czyli w 26 dpt) wyszla 32000. Czy to nie za malo? Wiem ze liczy sie przyrost, ale chialam sprawdzic czy wszystko rosnie w miare dobrze. Recepty na lutinus 100 mg tez sobie zalatwilam:-)
Dzis moj 6 tydzien i 3 dzien. Usg dopiero 20go maja.
 
Lilia dziekuje za odp :) trzymaj sie i pozdrów zule.

Mundek ja po 20 dniu miałam chyba bete na poziomie 6 tys tak ze mysle ze twoja jest piekna zważywszy ze na tym etapie juz tak nie rosnie. A tak w nawiasie to poco ja jeszcze robisz? Teraz to juz tylko usg jest wiarygodne .
Genna kciuki&&&&
jo.m sprawdź jescze inne kliniki bo moze to jest ich wewnętrzne rozporządzenie żeby zwiekszyć statystyki.
Hope data piekna do porodu :) sylwester tez był by niezły ale dziecko by miało rok do tylu:(
 
Jogo, zrobilam bete bo poki co tylko to daje mi jako taki obraz ze z dzidzia jest oki, czekanie na pierwsze usg do 8 tygodnie jest dla mnie baaaardzo stresujace, chce wiedziec ze pomimo moich wszystkich problemow zdrowotnych brzdac rosnie i ze za dwa tygodnie uslysze serduszko. Poprostu to mnie uspokaja.
 
YPLOCKA kciuki za udany criotransfer &&&&&&&&&&&& niech dzidziolek zostaną z Tobą na 9 miesięcy :tak:
GENNA to kciuki aby komóreczki ładnie się podzieliły &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

MAJ
8: yplocka1 - udany criotransfer
8: genna - udana punkcja

9: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią
9: Pyscek - pierwsze spotkanie z dzidzią
12: kasik36 - wizyta u immunologa
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
14: Asita - wysoka beta
14: Tola32 - wizyta
16: Bziumelka - wysoka beta
20: Mundek - pierwsze spotkanie z dzidzią
20: Hope84 - kolejne spotkanie z dzidzią
21: ona232 - kolejne spotkanie z dzidzią
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
Ostatnia edycja:
reklama
Genna pisałam już na zakwalifikowanych ale powtórzę też tutaj, że czekamy na dobre wiadomości o ślicznych komóreczkach :tak::-)

Hope cieszę się razem z Tobą, termin rewelacja, w tym roku Pole z wątku o IUI urodziła 1 stycznia :-)

Bziumelka oby dni do bety minęły jak najszybciej :tak::-)
 
Do góry