reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Anulla28 mój mąż miał już zrobione badanie nasienia i wyszły źle, dlatego mój gin skierował nas do kliniki leczenia nieplodności i wizytę mam na 1,5 tyg. I chciałam zapytać czy byłyście na takiej wizycie ze swoimi mężusiami.
 
reklama
Agi, no ja byłam, bo zawsze jak ja o coś nie zapytałam, to mąż zapytał. Jeśli masz możliwość być z mężem, to jedźcie razem, będzie na pewno Ci raźniej i we dwoje zawsze łatwiej
 
Dziewczyny, mam pytanie w sprawie suplementów. Ile czasu przed transferem zacząć brać witaminę D3, magnez, koenzym Q10, acard, dhea i w którym momencie skończyć brać w/w suplementy??
 
Dziękuję Anulla28 myśle że pojedziemy razem, pewnie trzeba będzie podjąć decyzję co dalej, ale z morfologią 1% prawidłowych i 63% nieruchomych to chyba pozostaje in vitro.
 
Lilia, wydaje mi się, że suplementację trzeba by było zacząć 3 miesiące przed stymulacją, tyle czasu trzeba by powstały nowe dorodne komórki, no chyba że się mylę. Witaminę D3, DHEA i Q10 ostawię po punkcji, resztę będę brała.

Agi79, witaj, ja do kliniki na wizyty decydujące chodzę razem z mężem, jedynie na podglądanie to już idę sama. W waszym przypadku męża bym wzięła tym bardziej że to jego wyniki są słabe, może lekarz zaleci nowe badania w jego kierunku.
 
lilia niby mowia zeby lek zaczal dzialac to trzeba go brac okolo 3 miesiecy. ale nie wiem kiedy trzeba przerwac je brac. jutro po transwerze sie o to spytam dr:-D
agi79 ja wzielabym mezusia ze soba
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)
jestem nowa w tym wątku. Przygotowujemy się z mężem do IVF. Powiedzcie proszę czy któraś z Was korzysta z Invimedu ?
 
Do góry