reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czesć Dziewczyny:)
Chcialabym do was dołaczyc jeśli oczywiscie mnie przyjmiecie.Podczytuje was juz od bardzo dawna i przezywam z wami kazde wzloty i upadki :) Chcialabym do was dolaczyc bo wiem ,ze nik inny nie zrozumie mnie tak jak Wy .Nie rozmawiam z moimi znajomymi o naszej nieplodnosci bo tak naprawde coz oni mogą o tym wiedzieć skoro nikt z nich nie mial takiej sytuacji . Wczoraj rano mialam punkcje pobrano mi 11 jajeczek zabieg byl wykonywany pod znieczuleniem ogolnym nie wiem jak jest w Polsce . ( Mieszkam w UK) Dzisiaj moja pielegniarka zadzwonila i powiedziala ,ze 8 jajeczek sie dobrze rozwinelo i są w bardzo dobrym stanie , transfer zaplanowany na piatek lub sobote .Dodam jeszcze że bylam stymulowana od 28 stycznia Suprecurem i Menopurem .. Życzę kazdej z nas aby w koncu zagoscilo szczescie pod serduszkiem . Trzymam kciuki za was i za siebie . Pozdrawiam was serdecznie.
 
reklama
Esiek a ja teraz tak zajarzyłam że ty betę będziesz robić 18.03 a ja mam wtedy wizyte kontrolną moze akurat tak sie stanie ze sie spotakamy:-D.

Co do kawy to ja sie przyznam ze pije jedną dziennie sypaną z mlekiem pół na pół, pytałam doktora i powiedział ze jak muszę to moge pić jedną. Ale za to kompletnie zmieniłam nawyki zywieniowe. Teraz to wszytsko albo gotowane, albo duszone i dużo dużo warzyw na parze i wogóle takich świeżych, już nie moge doczekać sie nowalijek. A do tego piję soki jednodniowe marchewka i burak z jabłkiem ale powiem Wam ze kiedyś ten burak jakoś lepieuj mi wchodził bo teraz to normalnie go meczę, a i żadnych coca-coli i te sprawy sama woda i herbata i jakos całkiem mi z tym dobrze. Wiecie ja muszę tez uważać żeby za duzo nie przytyć bo ja dosyć niska jestem i mam tendencje i mam przykaz doktorka(ale miły) zero słodyczy, całkowity zakaz.

Dove 28 witaj.
 
DOVE28 witaj no to w takim razie trzymam kciuki żeby komórki dalej się ładnie dzieliły i żeby dzidzia została z Tobą na 9 miesięcy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
U mnie wie kilka osób że będę podchodzić do ivf alo o transferze nie zamierzam nikomu mówić po za Wami oczywiście no chyba że nie dojdzie do transferu :-(
 
Asita

A na kiedy masz zaplanowany transfer jesli mozna wiedzieć ? Ja nie mowilam w pracy ze podchodze do ivf bo jak nasluchalam sie dziewczyn co wygadują na ten temat to stwierdzilam ze zatrzymam to dla siebie :)
 
MARZEC:

5: kikifish87 - wyczekiwany, udany criotransfer
8: maaagdzik -
wysoka beta
10: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią
10: solostar29 - wysoka beta
11: Bzibziok - pierwsze spotkanie z dzidzią
11: lenkabar - drugie spotkanie z dzidzią
11: Uda sie - pierwsze podglądanko
11: Mammoni - punkcja
11: Bziumelka - wizyta kontrolna
17: Anulla28 - wizyta kontrolna
17: dorotav - kolejna wizyta u immunologa
18: Madzia76 - kolejne spotkanie z maluszkiem
18: Esiek - wysoka beta
20: Olusia7982 - wizyta kontrolna
 
Asita

A na kiedy masz zaplanowany transfer jesli mozna wiedzieć ? Ja nie mowilam w pracy ze podchodze do ivf bo jak nasluchalam sie dziewczyn co wygadują na ten temat to stwierdzilam ze zatrzymam to dla siebie :)

Ja prawdopodobnie w kwietniu rozpoczne 1 stymulację no i jak będzie wszytsko ok to transfer. U mnie w pracy wie tylko 1 koleżanka a szefowa wie że będę mieć zabieg :-)
 
reklama
Dove - witaj, a skąd jesteś? Trzymamy kciuki za Twoje zarodki i fajnie, że dołączyałaś.
Myślę, że gdyby wszystkie dziewczyny, które tylko nas czytają dołączyły do nas byloby nas tu duuuzo duuuzo więcej.
 
Do góry