reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kinga- wiem, ze żadne słowa nie przyniosą ukojenia. Mam gardło ściśnięte gdy myślę o Tobie.
Jogo- jestem pełna podziwu dla Ciebie i malucha. Niech wszystko się zakończy szczęśliwie.
Infinity- jak się czujesz po transferze?
mmm i hope- kciuki za Was
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już nie śpię bo nie mogę obudzilam się i koniec po spaniu. Ogladam teke mango :D i pije kakao zamist kawy ;) Mmm kciuki impowodzenia na transferze.
 
Infinity- jak się czujesz po transferze?
A dziękuję - dobrze - tzn. mam dobre przeczucia - brzuch mnie pobolewa a piersi to już dotknąć nie mogę tak mnie bolą - nawet jak nie dotykam to je czuje :-D
Chyba jutro pójdę na betę - do będzie mój 8dpt i w razie czego (oby był powód) powtórzę 10dpt w piątek tak jak zlecił lekarz ...

lenkabar, lalka - kciuki za dzisiejsze wizyty :tak:
Hope84, mmm… - powodzenia na transferach - oby zakończyły się wysokimi betkami :happy2:
 
reklama
dziewczyny nie dzękuję, żeby nie zapeszyć :) jakieś pierdoły mi się śniły, m.in moja zmarła babcia... to chyba niezbyt dobrze :(
 
Do góry