reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie też nie ma weryfikacji - pytałam o to lekarza i powiedział że kiedyś dawali 3x4 Luteiny 50mg i zdarzało się że po weryfikacji trzeba było podwyższyć, dlatego teraz dają 3x4 Luteiny + 3x1 Duphaston - podobno przy takiej dawce nie zdarzyło się aby PRG na weryfikacji był za niski i dlatego zrezygnowali z jego badania, robią tylko weryfikację bety w 10dpt ....

Jogo - Twoja dzidzia jest tak samo silna i dzielna ja Ty - wierzę że dacie radę :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda - ja też zwiększyłabym luteinę tak jak napisałaś. Progesteron nie masz drastycznie niskiego więc spoko. Nie wiem za to za bardzo co z estraiolem bo Ty jesteś teraz po punkcji prawda?
agitek - nawet po crio miałąś taki wysoki estradiol? 1400? Przy punkcji to ok ale przy crio to jeszcze nie słyszałam:)
Jogo - dzidzia dzielna:) cały czas myślami jestem z Wami
Lilia - byłaś umówić się na laparo?
Zuzia - leci do Ciebie wróżka, która ma za zadanie spełnić wszystkie Twoje najskrytsze życzenia:)
 
Ostatnia edycja:
Zula 5 - progesteron mialam 140 po takiej dawce luteiny. a po crio od 3dpt do 7dpt bralam 1800 dziennie. 36 tabletek luteiny 50. I pewnie dlatego progesteron z 17 w ciagu niecalych 4 dni wzrosl mi do 140.


Ale od 10dpt lekarz lazal mi zmniejszyc dawke luteiny do 750 dziennie :-).
 
Ostatnia edycja:
Kinga tak bardzo mi przykro, cały czas wierzyłam,ehhh :-(....
Do mnie dzwonił mój lekarz, a wiec tak w 1 dobie miałam 5 zarodków, dziś w 3 dobie uchowały sie wszystkie z czego się cieszę niesamowicie i transfer będę mieć w środę, mam byc o 8:10, poda mi lekarz blastocyste. Więc Lilia możesz mnie dopisać do listy :-).
 
Kinga - tak strasznie strasznie mi przykro az sie poplakalam.... tyle osob wierzylo ze ci sie uda i ja bylam przekonana ze tym razem nadeszla twoja kolej, czemu to zycie jest tak niesprawiedliwe.... trzymaj sie jakos

Jogo - kurde szkoda ze ten krwiak sie nie zmniejszyl, bo to znowu stres ale sama widzisz ze dzidzia sie trzyma i nie ma zamiaru puscic. A tak swoja droga czy lekarz ma jakis plan czy poprostu trzeba czekac....
 
hej dziewczyny napiszcie proszę czy któras z was miała problemy z polipami, ja miałam wycinane w tamtym roku i teraz znów sa i na dodatek sa krwawienia w czasie cyklu, proszę o odpowiedz
 
Kinga_1 bardzo mi przykro:-(

Witam.Tak podczytuję Wasze wpisy od jakiegoś już czasu,ale dzisiaj odważyłam się odezwać.Ja testuję w sobotę .To moja trzecia już stymulacja a czwarty transfer.Moim największym osiągnięciem jest dziecko przy pierwszym podejściu.A teraz czekam na drugi cud.

to czekamy razem i kciuki zaciskamy:-)

Jogo mam wielką nadzieję, że będzie dobrze i slę w Twoim kierunku ciepłe myśli

u mnie 6 dpt.Brak objawów.Tak sobie porównuję wcześniejszy udany transfer to inaczej się czułam i podchodziłam bardziej na lajtowo a teraz mam stres.Prof.Kuczyński u którego się leczę powiedział,że najważniejsze jest dobre nastawienie i tego Wam i sobie życzę.

pozytywne nastawienie jest bardzo ważne nasze komóreczki i maluszki odbierają to i czerpią z nas enegrię:-)

Pyscek kurcze stresuję się strasznie, ale ja ogólnie paranoiczka jestem... Przecież gyby było coś nie tak,gdyby zarodki bumarły zadzwonili by do mnie prawda?

nawet tak nie pisz. odpędź takie myśli. niedługo będziesz miała w sobie nowe życie i tylko tego się trzymaj:-)

montana8 &&&&&:-)
 
reklama
Dziewczyny, mam do Was pytanko. Ile mniej więcej kosztowały Was leki do stymulacji do in vitro?

czarnaS, u mnie koszt przy pierwszej stymulacji ok. 2000zł (fostimon), przy drugiej stymulacji ok. 4000zł (menopur)

Dziewczyny transfer o 18.30. Dalej mam 7 zarodków 4 lepsze trzy slabsze ale te lepsze są jeszcze w stanie moruli. Lekarz powiedział że do wieczora powinny być gotowe blastki. Co myślicie troche wolne te moje komórki?

majka201, super te Twoje blastki, i wcale nie wolne, każda ma swoje tempo, najważniejsze że dalej się dzielą. Udanego transferu z piękną betą życzę.

No i niestety nic z tego. Przyznam że czułam że tak będzie. Powtarzać nie ma sensu bo to już 12 dzień po transferze i zero opcji innej. No cóż to była moja ostatnia szansa. Nie mam już więcej kasy na adopcję komórek. Pozostało mi jeszcze do spłaty kredytu tak 23 tys.
Powodzenia wam wszystkim życzę. Przyznam że jakoś spokojnie to przyjełam. Sama się dziwię.

Kinga_1, k.... m...., tak bardzo mi przykro, a tak wierzyłam, że Tobie się uda. Przytulam Cię bardzo mocno, i mimo tego, ze mnie cuda się nie zdarzają, to Tobie z całego serca życzę naturalnego CUDU.

Witajcie,
mogę do Waszego grona dołączyć ?
jestem 2 dzień po transferze ... :) mam nadzieje, że moja kropeczka zostanie już z nami ... :tak:
Pozdrawiam

Pyscek, witaj wśród nas, trzymam kciuki za Twojego kropeczka.

Witam.Tak podczytuję Wasze wpisy od jakiegoś już czasu,ale dzisiaj odważyłam się odezwać.Ja testuję w sobotę .To moja trzecia już stymulacja a czwarty transfer.Moim największym osiągnięciem jest dziecko przy pierwszym podejściu.A teraz czekam na drugi cud.

MARTA12, witaj, i kciuki za betę.

Ja podchodze drugi raz tzn mam nadzieje że już jutro zaczne drugą stymulacje . A poprzednim razem też brałam Gonal , Ovitrelle pózniej acard , fembion itp . Dziś skończyłam brać Marvelon na wyciszenie jajników . Ehhh i trzeba spróbować kolejny raz .

Lalka, owocnej stymulki zakończonej piękną betą.

dziewczyny mam wyniki I weryfikacja 4dpt
tsh 2,03 czyli podskoczyło mi z 1,30
progesteron 19,03
estardiol 355,4
co myslicie bo coś mi tu nie pasuje. Czy tsh wzrasta po transferze? a progesteron nie za niski jak na 4dpt kurcze bo ja nie wiem.

Madzia76, TSH po transferze i w czasie ciąży wzrasta, co do progesteronu to ja w 6dt miałam 25 dr mówił że wynik dobry, ale ja sobie sama zwiększyłam dawkę luteiny z 3x100mg na 3x200mg do tego brałam 3x1 duphaston i 3x1 estrofem. Co do estraiolu to nie badałam więc w tym Ci nie pomogę.Kciuki oczywiście zaciśnięte :-) U mnie w klinice również nie ma weryfikacji, a jak zrobiłam badania to na drugi dzień zadzwoniłam do dr i przekazałam mu wyniki, odpowiedział mi bez żadnych problemów.
Normy dla progesteronu w przypadku ciąży:
I trymestr: 2,8-147,3 ng/ml II trymestr: 22,5 - 95,3 ng/ml III trymestr: 27,9 - 242,5 ng/ml


Kinga k.... Tak strasznie mi przykro a miałam dobre przeczucia co do ciebie. Tule cie mocno i życzę naturalnego cudu.

ja jestem po wizycie i doktor powiedział ze to cud ze dziecko żyje i rośnie i ze to wisi na włosku ! Krwiak ma wymiary 3cmna 2 cm na 5cm! Musze leżeć i walczyć z tym cholerstwem. Martwię się ale dzidzia tak bardzo chce żyć , ze wierze ze będzie dobrze. Trzymajcie kciuki za nas.

Jogo, maluch jest silny i da radę, krwiaka w końcu pokonasz, jak jest taki duży to niebawem będzie się oczyszczał, więc bądź kochana na to przygotowana. Trzymam kciuki by szybko dał Wam spokój i się wchłonął.
 
Do góry