reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agitek, jak wyszedł Tobie test tzn, że beta rośnie. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&

mmm, &&&&&&&&&&& za punkcję już trzymam.

Olusia, dziękuję za informacje.
 
Dziewczyny, chyba mnie źle zrozumiałyście. Mi chodziło o to, że rok 2013r. ma w sobie m.in. pechową liczbę 13 (20 13), chodzi mi o końcówkę. Tak sobie wytłumaczyłam, że ten rok 2013r. nie był najlepszy, ponieważ sam w sobie ma pechową 13 i dla mnie nie był dobry, więc cieszę się, że już się skończył i jest 2014r. Absolutnie nie miałam na myśli 13 jako dzień miesiąca.

mmm... - widzę, że mamy relację na bieżąco z Twojej stymulacji :-)
 
Ostatnia edycja:
Labo

no to mnie oswiecilas :) tak mówili mi w klinice ze jeden organizm lepiej sobie radzi z wytwarzaniem progesteronu a inny gorzej dlatego trzeba brać dodatkowe dawki. ech juz mam dosyć tej kliniki i dobrze ze z niej ucieklam. najlepsze jest ze z bziumelka jesteśmy z tej samej a każda ma inne info na dany temat

pozdrawiam
 
Agitek

Po cichu gratuluje mamusiu :)

kontaktowalas się z lekarzem odnośnie tych plamien ? bo wydaje mi się ale nie jestem pewna ale to chyba nie może być plamienie implantacyjne bo chyba tak to beta by nie wyszla wczesniej ? nie wiem może się myle. . .
ja na Twoim miejscu skontsktowala bym się z lekarzem może cos doradzi . może po prostu jakiś lek Ci nie śluzy ? albo jakiś trzeba zwiększyć. ja bym tego nie bagateljzowala trzeba dmuchac na zimne.

trzy mam kciuki żeby wszystko bylo ok

pozdrawiam
 
reklama
Lilka-1986 - tak, wczoraj mowilam o tym mojemu lekarzowi, gdy do mnie dzwonil. Powiedzial, ze mam sie tym nie przejmowac. Wiec pozostalo mi czekac do czwartku i porannej 3 bety. Fakt martwie sie strasznie. Ale skoro moj lekarz prowadzacy nie kazal sie tym przejmowac... sama nie wiem. Do glowy przychodza mi mysli, ze byc moze kazdy z podanych zarodkow wgryzl sie we mnie w innym czasie.. naprawde takie pomysly mi przychodza do glowy...

Pozdrawiam Kochana :-).
 
Do góry