reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny:)

Czy mnie tu ktoś jeszcze pamięta?
Powoli wracam do "gry". Tzn. na dniach muszę porobić wszytskie badania, bo ok. wrezśnia-października chcielibyśmy odebrać nasze dwa ostatnie eskimoski. A jak u Was, wybaczcie ale nie będę czytała zaległych postów, by mi chyba z miesiąc zeszło. Acha, jak się nie uda to od początku wszytsko i dalej walczę? Zastanawiam się tylko gdzie?
 
reklama
Ewelina125, damayanti - powodzenia dziewczyny! My z moim kochaniem tez dopiero zaczynamy ivf i tez cala jestem w pytajnikach: co, jak, itp. Ale wierze, sie sie uda:)

pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny:)

Czy mnie tu ktoś jeszcze pamięta?
Powoli wracam do "gry". Tzn. na dniach muszę porobić wszytskie badania, bo ok. wrezśnia-października chcielibyśmy odebrać nasze dwa ostatnie eskimoski. A jak u Was, wybaczcie ale nie będę czytała zaległych postów, by mi chyba z miesiąc zeszło. Acha, jak się nie uda to od początku wszytsko i dalej walczę? Zastanawiam się tylko gdzie?

Witaj kochana!!! Ja cię doskonale pamiętam i cieszę się że wróciłaś. Teraz tylko życzę wytrwałości w nowej walce!!!!
Trzymam mocno żeby się wszystko udało!!!!
 
ejjj jak to zawsze pod górę!
Otrzymałam tel z kliniki ....i powiedzieli że teraz to powinnam genetykę zrobić czyli kariotyp ( oboje ) wiedziałam, że coś dorzucą. Już się zdążyłam przyzwyczaić że nie ma tanich badań.........
Ktoś miał takie badanie...ktoś coś wie??????
 
Hej dziewczyny:)

Czy mnie tu ktoś jeszcze pamięta?
Powoli wracam do "gry". Tzn. na dniach muszę porobić wszytskie badania, bo ok. wrezśnia-października chcielibyśmy odebrać nasze dwa ostatnie eskimoski. A jak u Was, wybaczcie ale nie będę czytała zaległych postów, by mi chyba z miesiąc zeszło. Acha, jak się nie uda to od początku wszytsko i dalej walczę? Zastanawiam się tylko gdzie?
oczywiscie, ze pamietamy i ciesze sie, ze wracasz do walki:-)

bzzz-> odezwij sie koniecznie!
 
bardzo was przepraszam babeczki ze tak późno się melduje ale musiałam ochłonąć.... niestety beta 0,1 czyli klapa na całej linii

bardzo wam dziękuje za wsparcie i kciukaski

ja na razie muszę poskładać moje rozsypane życie .... a potem -zobaczymy

powodzenia staraczki!!!!

będę zaglądała

PS. czy ktoś wie co u vane? dawno się nie odzywała ???
 
reklama
Dzisiaj rano zadzwonili do mnie z kliniki wyniki mam duzo lepsze wiec wracam do gry. Teraz mam cierpliwie czekac na list od nich z instrukcjami co dalej. No właśnie co dalej?? Co wiem tyle o ile. Moje mrozoneczki czekaja. Tylko kiedy???

lulin - -to ze sie możesz wyprostować to już polowa sukcesu:) Jeszcze kilka dni i po bólu. Powodzenia!
 
Do góry