reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

bzzzz nie denerwuj się kochana,ja wiem,że jest Ci ciężko przechodziłam to samo co Ty i wyobrażam sobie Twój strach i nie pewność ,ale sama mi mówiłaś ,że nie wolno się poddawać mam nadzieję,że to tylko okresowe plamienie ,co druga ma tak w ciąży.Daj znać słonko co i jak u Ciebie ...

Dziewczyny mam pytanko może ,któraś z Was miała podobną sytuację jak ja ,wczoraj miałam usg 12 dc i dr stwierdziła płyn w zatoce i brak pęcherzyka dominującego jeden nie wyrażny 13mm podobno bez wielkiego znaczenia jakby go nie było no niby jestem po owu ,gdzie u mnie występowała od 12 do 15 dc ,nie widać również ciałka żółtego ,jak myślicie czy może to być cykl bezowu (dr powiedziała że niby jest albo była bo sama nie wie)czy co ,bo ja już tracę kontrolę i sama już się gubię :-( a miałam mieć w tygodniu crio .....................
 
reklama
No kobitki...wreszcie łaskawe panie z labolatorium się odezwały!!!! Przyszedł wynik p/c łozyskowych no i jest ujemny tak jak wszystkie inne moje wyniki. Zadzwonilam do kliniki a tu doktorek na urlopie aż do 22 sierpnia - qurcze. Niby mają to skonsultować z innym i dać mi znać co dalej ( ale nie wiadomo czy coś powie...pewnie będę musiała czekać aż do jego powrotu ).:wściekła/y: Nie po mojej myśli:(

*Meg* dasz radę nie daj się,ja staram się też trzymać więc pamiętaj nie jesteś sama i zawsze Cię wspieramy i jesteśmy z Tobą :*********
 
zuzanka81 wg mnie jak jest płyn to jest po owu. Raz miałam taką sytuację przyszłąm w 10dc na kontrolę przed IUI, z reguły miałam 12-14 dc owu, był płyn i po owu. Jeden raz mi tak wyszło.
 
Asiiek z tego co wiem to po IVF wogle nie ma z tym problemu, obojętnie jaka to ciąża. Gdzie chcesz ją prowadzić?
a wiesz co nie wiem....chciałabym rodzic w swissmedzie ale ciaza ivf uwazana jest za ciaze podwyzszonego ryzyka a takich tam niestety nie przyjmuja wiec chce rodzic na klinicznej wiec pewnie bede chodziła do jakiegos gina ktory tam pracuje..moja szwagierka chodzila do Preisa ( czy jak to tam sie pisze) podobno jest spoko....
 
zuzanka81 wg mnie jak jest płyn to jest po owu. Raz miałam taką sytuację przyszłąm w 10dc na kontrolę przed IUI, z reguły miałam 12-14 dc owu, był płyn i po owu. Jeden raz mi tak wyszło.

no tak wiem,że tak się zdaża ,ale żeby nie było ciałka żółtego przecież utrzymuje się kilka dni po owu ???ojjj już sama zachodzę w głowę !!!szlak no!!:wściekła/y:
 
PRZESTALO BOLEC!!!! nareszcie!!! po tygodniu meczarni czuje sie jak nowo narodzona. od czasu do czasu coś mnie zakuje ale tak to może byc. Jaka ulga. Jeszcze niech tylko hormonki spadną i czekam na transfer.
 
marcikuk super, że przestało boleć! Mi przechodzi ale bardzo powoli. Mogę się już prawie wyprostować (o ile nie zjem wcześniej posiłku). Ale mdli mnie i brzuch nadal duży i napięty.

Asia1103 ja brałam anty od 1dc a po ok. 3 tygodniach zastrzyk wyciszający.

robiłam dzisiaj sikańca, wyszła blada kreska:-) czyli beta nie spadła.
Jutro idę na betę, denerwuje się czy będzie ładny przyrost :baffled: proszę o kciuki;-)
 
Hej dziewczyny. Jestem w tym wątku "nowa", choć, przyznam się, podczytuję od jakiegoś czasu. Kilka słów o mnie ;) : mam cudną córcię sześcioletnią (całą ciążę spędziłam na tym portalu) i staram się o drugie dziecko. Sprawy zdrowotne tak mi się trochę pokomplikowały, że zdecydowaliśmy się na in vitro, choć przy córce nie było takiej potrzeby. No i jestem cała w strachu, czytam tu wiele rzeczy, których na razie nie rozumiem, bo wszystko dopiero przede mną - jesteśmy od czerwca w programie In vitro do skutku w Invikcie w Gdańsku. Czy któraś z was jest też może w tym programie?
 
kurczaki lekarz jest na urlopie i dopiero wizyte mam w środę i nie wiem co robić. Mam jeszcze cilest i zastanawiam się czy zacząć brać na własną rękę. We wrześniu chcę mieć drugą próbę . Nie wiem co robić. Co o tym myślicie czy powinnam sama podjąć decyzję?
 
reklama
Do góry