reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bzz no i to bardzo dobra decyzja...czekam na wyniki betki :-)
Lulin betka jest sliczna wiec po cichu gratuluje :tak:
u mnie dzisiaj 14dpt zadnych dolegliwosci..czuje sie dobrze :-) wiecie co ja od samego poczatku mam przeczucie ze bedzie jedna dzidzia - dziewczynka.. kurcze niech ten czas szybciej leci hihi..
Mam pytanie do dziewczyn w ciazy blizniaczej czy lekarze bez problemu dawali Wam zwolnienie? Ja poki co bede miała zwolnienie do połowy sierpnia ale moj maz nie chce zebym pracowała z reszta ja tez nie chce bo mam stresujaca prace na 2 etatach
 
reklama
Witaj. Jeśli moge spytać to skąd jesteś??? Ja podchodzę do IVF w Szkocji. Tez dopiero zaczęłam moja przygodę. Jestem już po punkcji ale z transferu nici bo dorobiłam sie OHSS. Ale tutaj tez mi mówili, by po transferze prowadzić normalne życie i jesli sie uda traktować jako normalna ciążę. Tutaj tez mi mowili ze za pierwszym razem bede miala transfer jednego embrionu. Teraz juz wiem, ze ponieważ jestem przestymulowana i będę miała transfer dwóch mrozaczkow.
A czy jesteś przestymulowana okaże sie później. Chociaż ja tez miałam wzdęty brzuch i klocie w jajnikach
Jutro tydzień po punkcji i dopiero dzisiaj czuje sie lepiej. Nadal jestem na silnych lekach przeciwbólowych. Brzuchol nadal ogromny.

czesc marcikuk,
ja mieszkam w Sydney. z tego co mi gin powiedzial, to generalnie taka maja tu polityke (jednego embrionu), niezaleznie od tego, ile razy sie podchodzi. no chyba ze ktos sie uprze (pisemnie), to dostanie dwa.
szkoda bardzo, ze Cie przestymulowano. mam jednak nadzieje, ze uda sie nastepnym razem:)
a u mnie dzis jest w miare ok. tyle tylko, ze gazy mi potworne doszly:-/
 
Asiiek z tego co wiem to po IVF wogle nie ma z tym problemu, obojętnie jaka to ciąża. Gdzie chcesz ją prowadzić?
 
dotti-> witaj na forum:-) co do postepowania po transferze, to nie ma jednej wlasciwej drogi. Ja za I razem bardzo sie oszczedzalam, za drugim wcale i ten drugi raz byl udany:-)

lulin-> juz po cichutku gratuluje:-)

ptencer - gratuluje:) rzeczywiscie, z tego co czytam i slysze, to sprawa nie jest jednoznaczna. ja mam w miare spokojna prace, siedzaca przy komp. wiec moze faktycznie nie ma co panikowac. ale wole sie podpytac:)
 
babeczki po pierwszym szoku postanowiłam ze jutro pojadę na betę i sprawdzę co i jak ... nie nastawiam się ani pozytywnie ani negatywnie ... ale chciałabym wiedzieć czy odstawiać leki czy nie ....
spanikowałam dzisiaj rano jak aplikowałam sobie lutka dowcipnie bo zobaczyłam krew i już byłam pewna że już @ a tu nadal plamienia i to nie takie tragiczne ...
ja jestem pesymistka z natury ale nie poddaję się tak łatwo ...
zatem zamelduję się jutro .... i powiem co i jak ...
dziękuję za wsparcie babeczki :)

bzzzz - a moze to tylko zwykle plamienie. czytalam, ze takie moga wystepowac zarowno przy zagniezdzaniu sie jajeczka jak i w dniu okresu, ktory finalnie przez co najmniej nastepnych 9 m-cy nie przyjdzie:) nie mam pewnosci, czy tak to tez dziala przy ivf, ale, kto wie...
a moze sie wlasnie udalo:)) glowa do gory:)
 
No kobitki...wreszcie łaskawe panie z labolatorium się odezwały!!!! Przyszedł wynik p/c łozyskowych no i jest ujemny tak jak wszystkie inne moje wyniki. Zadzwonilam do kliniki a tu doktorek na urlopie aż do 22 sierpnia - qurcze. Niby mają to skonsultować z innym i dać mi znać co dalej ( ale nie wiadomo czy coś powie...pewnie będę musiała czekać aż do jego powrotu ).:wściekła/y: Nie po mojej myśli:(
 
bzzz bardzo bardzo kibicuję Ci od samego początku. Nawet jeśli nie pisałam śledziłam Twoje wpisy.Trzymaj się dzielnie. Strasznie mocno trzymam kciuki !!!
 
Dziewczynki mam pytanie od ktorego dnia c zaczyna się wyciszanie. Naprawde nie pamietam a dziś nadeszła 2 @ po mojej nieudanej próbie 18 czerwca i nie wiem czy juz zapisać się na wizytę. Poprzednio brałam cilest ale za nic nie mogę sobie przypomnieć od którego dc. Chcę podejsć ponownie jak najszybciej do drugiej próby.
 
reklama
Do góry