reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hess na pewno to będzie ten "wymarzony upragniony" ☺☺☺ kobitki mnie też pobolewa,coś tam od czasu do czasu kluje no niestety ja nie mogę pozwolić sobie na lezakowanie tak jak za 1 razem,za dużo mam obowiązków przy małym a mąż całymi dniami w pracy i jestem zupełnie sama,ale jestem tego zdania że co ma być to i tak będzie więc kochane nie dołujcie się i nie obwiniajcie się bo jeśli "kropek"ma zostać to i tak zostanie ☺☺☺
 
Pamiętajcie że każdy organizm jest inny i nie ma co patrzeć czy boli czy też nie, przypominam mnie za 1 razem bardzo bolało kuło i wszystko co przypominalo @ ale zamiast @ jest mały brzdac ☺☺☺ kochane nie smucimy się korcie mnie jutro zrobić sikańca...jestem taka cholercia narwana
 
Hess bardzo trzymam kciuki, żeby to był ten siłacz, który z Tobą zostanie

Najki, aniołkowa.mama, mnie też brzuch pobolewa, ale nie jest to jakieś niepokojące. staram się robić niewiele ale coś jeść trzeba, dlatego biorę się za obiad.

24magda09 a kiedy taki sikaniec może wyjść? dobrze, że ja w domu nie mam. choć byłam w aptece po leki dla sąsiadki i była pokusa na tzw później kupić ale powstrzymałam się...
 
MadziaM nie mam bladego pojęcia kiedy może wyjść za 1 podejściem zrobiłam w 9dpt ale 3 dniowego zarodka i była bladziutka kreska,jutro będzie mój 6 dzień (5dmiowy)jeśli nie jutro to na pewno w pn.zrobię
 
Dziewczyny, ja Was podziwiam, że tak się katujecie sikancami albo betami za wcześnie robionymi, hehe. Nie lepiej zrobić raz a porządnie betę i nie mieć już pola do gdybania?
Ja po swoim jedynym jak do tej pory transferze (w czerwcu) , betę robiłam w 8dpt (5 dniowy zarodek) i wyszło zero i przynajmniej wiedziałam już na pewno, że nic z tego nie będzie. O sikańcach w ogóle nie myślałam.
 
24magda09 - jak masz blastkę, to 7dpt możesz spokojnie robić betę :)
Wiesz, ale to nie jest tak, że mnie nic nie kusilo, też biłam się z myślami, ale jakoś wytrzymałam :)
Tak czy siak trzymam za Was ogromne kciuki!!
 
reklama
Do góry