reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moniusia U ciebie nadal jest światełko w tunelu więc nie bierz adopcji pod uwagę. Uszy do góry bedzies w ciąży i koniec taki jest plan i tyle.
 
reklama
Kiedy sama zdiagnozowałam sobie PCO i poszłam po opinie do gina. Popatrzył na mnie jak na wariatke, zrobił usg i zapytał skąd wiedziałam. Wtedy z moim M byliśmy parą i to krótko... Wyszłam z gabinetu i rozwyłam się że moge nigdy nie mieć dzieci. I wtedy właśnie ustaliliśmy że jak coś to adoptujemy. Jakiś cud się zdarzył i mamy córę. Dziękuje mojemu ówczesnemu ginowi że naciskał mnie na ciążę i od razu wadrożył leczenie. Drugi raz mu się nie udało i kolejnym ginom też nie...
Też czułam że nie będzie łatwo...
 
Ja ćwiczyłam intensywnie na siłowni do zastrzykow te 2 tygodnie zastrzykow odpuscilam bo jest ryzyko skręcenia jajowodu wiec nie ryzykowałam. Do siłowni wrocilam w drugim trymestrze :)

Ja będąc juz e ciazy wiem ile czasu mi zajelo przyzwyczajenie i pokochanie dziecka w brzuchu chyba mie umiałabym adoptowanego ....
 
Aniolkowa.mama ;(( tulę cie mocno ale czekaj jeszcE do jutra nie trać nadzieji moze akurat trzymam &&&
Jeera86 ja kategorycznie mowie podczas stymulacji sport zabroniony i to samo powie ci lekarz
DZiewczyny ja wczoraj miałam brązowe krwawienie i dzisiaj rano czerwone krwawienie jak na okres ale nie zalewało tak jak na 1 dzien okresu byłam w klinice z samego rana dostałam dodatkowo do ustnie Utrogest 4 tab dziennie mam brac i tydzien zwolnienia narazie dzisiaj moje wyniki krwi progesteron 3.1
Hcg 2476
Czyli miałyście racje co do prog ale teraz pytanie czy jest mozliwosc ze ja nje reaguje na zastrzyk Prolutex? Bo az taki spadek we wtorek Mialam progesteron 18,6 czwartek 9,8 a dzisiaj 3,1 niekumam( a od czwartku biore Prolutex) wczesniej luteina 3x1
Mysle a moze bede brac wiecej niz tylko 4xutrogest moze brac 2x3 ? Co mysliscie
 
reklama
Do góry