reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Anika po to jestesmy żebyś sie mogla wyżalic wygadać nie mam dla ciebie gotowej recepty bo moim zdaniem jej nie ma tylko czas pomoże nie sprawi ze zapomnisz ale się pogodzisz z tym co sie stało takze kochana daj sobie troche czasu ale masz prawo sie tak czuć yo jest zdrowe gorzej jakbys udawala przed soba że jestes mega silna a w srodku rozwalona na miliony kawałków.....
 
reklama
Zaneta- u mnie transfer w 18 dniu, zarodki rozmrazane 2 dni przed crio i nie musialam miec absolutnie pelnego pecherza, co klinika to co innego.To kiedy ci zrobia crio zalezy w duzej mierze od grubosci eno i wartosci progesteronu i estradiolu.

Anika kochana, poronienie bedzie wracac do nas cale zycie...beda dni kiedy bedziemy zapominac i dni kiedy bedziemy wyly do ksiezyca...jedyne co ukoi to dzieciatko w ramionach.Namacalny dowod ,ze nasze aniolki wrocily do nas.
 
Anika z własnego doświadczenia moge napisac Ci tylko tyle , ze jest mi bardzo przykro , nie ma słów ktore mogą ukoić ból po stracie ... Nie ma takiej siły która moze nas odciągnąć od myśli a co by było gdyby ... Bedzie Ci ciezko , jest okrutnie , sa łzy , ogromny smutek , cierpienie ... Nie protestuj , nie uśmiechaj sie na sile , daj sobie przeżyć to tak jak chcesz ... Nie broń sie przed tymi emocjami , możesz krzyczeć i płakać bo to emocje bo inaczej nie można ... Życzę Ci na ten czas wytrwałości i prosze abyś postarała sie nie przezywać tego sama , najkrótsza rozmowa z mężem , mama , przyjaciółka czy tez z nami bedzie Ci dawać odrobine normalności której teraz bardzo potrzebujesz , nie zamykaj sie na innych .

Całuje i ściskam mocno
 
reklama
Do góry