reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Najki współczuję Ci tego czekania do środy - stres jak cholera. Oczywiście kciuki trzymam i mam wielką nadzieję, że to właśnie późna implementacja.


04: Tosia32 - owocna punkcja :)
04: Hess - wizyta u genetyka
04: Edenlayn - usg :)

Kciuki za Was &&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kciuki za wszytskie dziewczęta dzisiaj :) przynieście same dobre wieści!!

Gametówki, powiedzcie mi, proszę, kiedy miałyscie rozmowę z anestezjologiem? acha, czy któraś z Was miała transfer w niedzilę? ;)

ja wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę anty, czekam na @. Ciekawe, czy bedzie jak zwykle, czy inna. a za tydzien bedę już w drodze do Gamety i bedzie prawdziwy start! niech sie dzieje :D
 
hej
musiałam chwilkę ochłonąć i przetrawić wyniki.
Nadzieję wciąż mam...tylko już nieco mniejszą. Niestety, ale zeszłam troszkę na ziemię...Kolejna weryfikacja 7.08, ale chyba zrobię betę jutro, żeby zobaczyć czy coś ruszyło..
BARDZOOO Wam dziękuję za Ciepłe słowa.Kate jak zwykle szczerze, konkretnie i fachowo - jesteś boska!:*

Jessie, annemarie gratuluję wysokich bet! Trzymam za Was mocno kciuki :)
OlaSzy gratuluję cudownej Marysi :) stacy Tobie również gratuluję maleństwa :happy:

SIERPIEŃ

04: Tosia32 - owocna punkcja :)
04: Hess - wizyta u genetyka
04: Edenlayn - usg :)

05: Hess - wizyta przed stymulacją
07: IngaPo - wizyta kontrolna
07: moniusia_ - wizyta kontrolna
07: najki - trzecia weryfikacja
07: Jessie - kolejna wysoka beta :)
10: sykatynka - wizyta kontrolna + usg :)
11: annemarie - usg spotkanie z kropkiem:)
11: najki - czwarta weryfikacja
11: anika11 - wizyta stymulacyjna
14: emenems - połówkowe :)))
14: Bety72 - wizyta i ustalenie planu
14: inka26 - wizyta przed stymulacją
18: niebajka - wizyta kontrolna
18: stacy - wizyta kontrolna
24: Edenlayn - spotkanie z bliźniakami :)
25: kate - spotkanie z maluszkiem :) (usg)

agulla84 - criotransfer
IngaPo - konsultacja w Bocianie
Tola32 - criotransfer

Mocne kciuki za dzisiejsze badania, jajca i podglądania ;)
 
Ostatnia edycja:
najki kochana moja,

wpisz mnie prosze na 11.08 na USG
dobrze ,ze sie nie zalamalas i dobrze,ze pozostajesz mocno na "ziemi"
najwazniejsze chyba ,zeby miec CEL PRZED OCZAMI . sciskam Cie mocno:happy::happy::happy: .
 
Tosia i pozostałe, powodzenia! ;*


najki, na pewno wszystko ok po prostu może kropek trochę leniwy i pomału chce Ci się ujawnić :)


anika, ja też już 3 dni temu wzięłam ostatnią anty i cisza, a mówił Ci lekarz, że będzie jakieś krwawienie? Bo ja zapomniałam się spytać i się zastanawiam jak ten gonapeptyl biorę czy się pojawi w ogóle? A w piątek mam wizytę ma mnie badać i nie wiem co i jak
 
Ale to pewnie nie pojawia się wtedy gdy się bierze zastrzyki nie? Bo przy zwykłym stosowaniu antykoncepcji to pojawia się przecież zawsze nie? :) no właśnie pisałaś wcześniej, że miałaś krwawienie, więc ja też oczekuję, a tu nic ;p

Ej, a jak to jest dziewczyny jak np dostanę krwawienia to lekarz mnie normalnie zbada? ;p
 
reklama
Moniusia, ja usłyszałam, ze moze byc krwawienie, moze byc plemienie, a moze nic. zalezy od organizmu. ja zauwazam minimalne plamienia u siebie.
a co do badania w czasie krwawienia - jak najbardziej ;) ja do iui zawsze zaczynałam stymulacje w 3dc i zawsze badanie przy pełnej @ . dadza radę ;)
 
Do góry