reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kasiula
ja już pisałam pare słów w kwestii Invimedu Wrocławskiego, wypowiadała się też Eweli ale jak rozumie chciałabyś więcej opini :) jeśli tak to poniżej link do forum właśnie z Invimedu Wrocławskiego, tam jest więcej dziewczyn właśnie tam się leczących wiec i więcej opini, Choć rotacja duża, bo dziewczyny zaciążają i odchodzą, ale to chyba tylko dobrze świadczy :) Teraz jest akurat dużo dziewczyn w trakcie stymulacji i czekajacych bo kilka dziewczyn własnie urodziło lub rodzi w najbliższym terminie :)
Zobacz temat - INVIMED WROCŁAW - Pogaduchy cz. XLII |
 
reklama
aha a jesli chciałabyś poczytać więcej bo ten link wyżej do nowego wątku, ktory dopiero się zaczął to podaje poprzedni, bo bocianowe watki maja po 150 stron i później zaczynaja sie kolejne a zatem podaje poprzedni
Zaloguj się |
możesz poszperac i poczytać jeszcze wcześniejsze, nie będe ich już tu wklejac
 
Asiiek - Super ze zaczynasz, będę trzymać kciuki za twoje pęcherzyki żeby dobrze rosly,

iniiia - jezeli chodzi o zarodki to lekarz nam rekomendował jeden a ja sie nie upierałam, za to moj M robi sie blady jak mówi sie ze bliźniaki mogę wyjść:) wiec pewnie pozostaniemy przy jednym. Tez nie mogę się doczekać żeby dowiedzieć się ile się zapłodniło.
 
Asiiek -w końcu!! cieszę się razem z tobą!!!! do boju!!!! po dzieciaczki!!!!

dla wszystkich dziewczynek kawał na poprawę humoru! :
Kobieta wstaje rano i przeglądając się w lustrze mówi do siebie:"co dzień budzę się piękniejsza, ale dzisiaj Ku....a przesadziłam!"

powodzenie tym po punkcji(przepraszam ,że nie wymieniam,ale się pogubiłam tyle nas jest!)
 
Hej dziewczynki.
Mam 2 pytania.
Czy ktoras z Was przystapila do programu INF bez badan hormonalnych ???
Lekarz u ktorego zamierzamy wykonac INF w lipcu wybiera sie na urlop,bedzie pracowac zaledwie 8 dni, musze zjawic sie u niego na wizyte 1 raz podczas odpowiednich 4 dni i poda mi zastrzyk wyciszajacy. Czy mozna wykonac zastrzyk wyciszajacy w 11-15 dniu cyklu ????:-(
Jestem zaskoczona jego podejsciem,zaczynam zastanawiac sie na zmiana szpitala i lekarza.:-(
 
alaT

zmien natychmiast lekarza. zastrzyku wyciszajacego sie NIE ROBI W 11-15 DNIU. a podejscie do programu bez adnych badan hormonalnych swiadczy o duzej nieodpowiedzialnosci lekarza i jego glupocie
 
Helloł

Ja już po wizycie kontrolnej: i tak jak przeczuwałam muszę zrobić kilka badań:
1. anty TPO
2. ANA 1
3. ANA 2
4. p/cp/łżyskowe

czy ktróraś miała lub wie co to za badania?

no i oczywiście podstawowe FSH,LH i estradiol/
 
no masz immunologie zrobic....te wsie powyzej 4 punkty to przeciwciala roznej masci - standard po poronieniu/niach... hormony tez da rade. dorzuc sobe do hormonow TSH to tez czasem winne poronien
 
Witajcie dziewczyny!
Wpadłam na "stare śmieci" aby wam dodać sił w staraniach. Już w przyszłym tygodniu mam termin porodu. Jest już mi strasznie ciężko chodzić z brzuszkiem. Przechodziłam przez in citro 2 razy i 3 razy inseminację i nic, potem laparoskopia i się udało naturalnie przy PCO. Nigdy się nie poddawajcie! Dla mnie czas ciąży to wspaniałe uczucie a niedługo (mam nadzieję) będę miała na rączkach wspaniałą dziewczynkę.

Lolitka! Trzymam bardzo mocno kciuki &&&&&&& z całego serca chciałabym aby tym razem ci się udało. Ja nie wiem czy dałabym radę tyle razy próbować ale ty jesteś wspaniała i cały czas jesteś tu na forum i wspierasz inne. Pozdrawiam i ściskam mocno!
 
reklama
Do góry