reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

JoM kochana gratulacje ;) na weteranki tez przychodzi pora ;)

Andromeda , dziękuje młodzież chowa sie dobrze , rosnie jak na drożdżach ;) co do spacerków , nie dajmy sie zwariować przymrozkow nie było ;) spacerki regularnie są ;)
Dostalismy resztę zdjeć z sesji jak Franio miał 11 dni i ważył niecałe 3 kg a teraz klusek 4800 ;) a ma prawie 7 tygodni
Zobacz załącznik 677479Zobacz załącznik 677480
A tak wyglądam teraz ImageUploadedByForum BabyBoom1427192809.391005.jpg
Co do hybrydy, żeli to potwierdzam ze nie szkodzą :) ja miałam na punkcji, transferze, całą ciąże i teraz tez mam ;) tak jak Kasik pisze na punkcje warto miec franch bo wtedy widac płytkę paznokcia a bardzo ważne to jest dla anestezjologa :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427192809.391005.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427192809.391005.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
reklama
JoM ale sie ciesze kochana, na weteranki przyszedl czas :) Jak widac "glowa" czesto odgrywa wazna role w ivf, odpuscilas, wyluzowalas i sie udalo. Moje ostatnie podejscie w rzadowce tez takie bylo, zylam planem "b" czyli Bialymstokiem, ktory okazal sie niepotrzebny. Plamienia niestety stresuja, wiem cos o tym, do mnie wracaly jak bumerang do 16 tc.

keith moim zdaniem zbyt pochopnie lekarz kazal odstawic leki, na bete bylo za wczesnie. Powtorz ja koniecznie i bierz leki.
 
Jo.M, Boże tak się cieszę Twoim szczęściem!! To niesamowite. Cudownie, że w końcu Ci się udało. Teraz kciuki za serduszko❤.

A u mnie ok. Czuję się jak to ja w ciąży. Mdłości i śpiączka. Ale do przeżycia. Zresztą to nie ważne. Żeby tylko z dzieckiem było wszystko dobrze.
 
Giza, na czczo zawsze miałam trochę podwyższony i tak też teraz było, strasznie mi się podniósł po obciążeniu po glukozie bo aż mialam po godzinie 196, gdzie trzy miesiace temu mierzyłam do in vitro i po godzinie mialam 115, więc jaka różnica. Po prostu mam tendencje do cukrzycy i tyle. Mam nadzieję, że po ciąży się jej pozbędę. Póki co czeka mnie przygoda z glukometrem i uważnym jedzeniem. I przestrzeganiem godzin i ilości posiłków. Smutno mi strasznie, bo uwielbiam jedzienie i to kaloryczne i słodkie, ale wiem, że to dla dobra dzidzi i mojego. Jestem teraz na forum o cukrzycy ciążowej i widze, że sie zdarza w I trymestrze.
 
Dzięki dziewczynki za miłe słowa , myślałam już że nie doczekam takich gratulacji w swoim życiu. W końcu i na nas weteranki przychodzi pora szkoda że to trwa tyle czasu , u mnie np prawie 5 lat :shocked2:

GizaS - Przy 9 transferze miałam bete pozytywną ale marnie przyrastała. A tak poza tym to zawsze 0,1. Jak u Ciebie samopoczucie ?

Kasik36 - Ja miałam dokładnie taki sam plan. Chciałam odbębnić że tak powiem to crio i chciałam wybrać się do Białegostoku jako ostatniej deski ratunku. ;-)
Moje plamienia chwilowo ustają ale pamiętam dobrze jaki było u Ciebie także staram się zbytnio tym nie stresować chociaż to trudne.

Fusun
- U mnie z objawów to trochę nabrzmiałe piersi i senność. Mdłości jeszcze żadne mnie nie dopadły ale może przyjdzie na to czas bo u mnie zaczął się dopiero 6 tydzień.

Genna - Zapomniałam napisać jeszcze do Ciebie. Franio po prostu cud malina chłopak. Cieszę się że zdrowo się chowa.
 
Ostatnia edycja:
Jo.M mdłości może wcale nie będziesz miała (czego Ci życzę z całego serca)

Edit: ucięło mi posta. Ale nic to. Ja miałam mdłości w dwóch poprzednich ciążach, mam.i teraz. I to bardzo szybko się u mnie pojawiają, niemal jako pierwszy objaw ciąży. I narastają niestety. Ale wszystko zniosę dla dziecka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fusun - Zobaczymy w sumie czekałam tyle lat na nie to niech będą ale bez przesady oczywiście;-)

Yplocka - Na pewno przyjdzie i na Ciebie pora teraz to wiem chociaż w dalszym ciągu nie wierzę że w ogóle piszę o sobie. Może jak serduszko zobaczę to jakoś dotrze to do mnie.
 
Do góry