reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwonili z kliniki i mimo mojej marnej bety to mam jeszcze zwiększyć dawkę estrofemu na 3x3 i luteinę podjęzykową 4x4. Pani doktor powiedziała ze mam jeszcze 5 do 10% szans. Jak to usłyszałam to od razu pomyślałam o mojej mamie, która usłyszała jakieś 30 lat temu ze jej dziecko, czyli ja, jest chore na posocznicę i zapalenie opon mózgowych (dwie choroby na raz) i ma 1% szans na przeżycie. Jakimś cudem jednak przeżyłam, a pani doktor - ze szpitalu w mały miasteczku, odebrała nawet jakąś nagrodę w Warszawie. Była u nas nawet na ślubie. Cuda się jednak zdarzają i może się w piątek nie będzie łez szczęścia, ale ja jeszcze wiary nie tracę!!! Wszak 5-10% to więcej niż ten 1 który mi dawano.
 
reklama
Ja nadal cierpliwie czekam na swoją betę - będę robić zapewne 5 marca tak jak miałam ustalone... Objawy - na dwoje... bo ciągnie, kłuje, piersi bolą więc może być i na @ i na ciążę. Oby to drugie. Nospa była grana.
Dziś dowiedziałam się też, że po raz pierwszy mamy mrozaczki - 2 blastocysty więc jak się nie uda teraz będziemy mieli przynajmniej po co wracać. W zeszłym tygodniu wydawało mi się (jakoś tak intuicyjnie, czy jak), że się udało, w tym że nie. Huśtawka.

Andromeda - walcz do końca! Ja zawsze podpytuje mojego lekarza o szanse, procenty itp na co zawsze słyszę, że ivf to nie statystyka i już wiele razy życie ją i jej pacjentki pozytywnie zaskakiwało.

GizaS - za Twoją jutrzejszą wizytę i niezapomniane pierwsze bicie serduszka!
 
andromeda powtórz bete może dopiero zacznie rosnąć :


tansferowana 5 dniowa blastocysta :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
 
reklama
Do góry